Publikováno

NOVÉ LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360°

NOVÉ LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360°

NOVÉ LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360°

NOVÉ LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360° – technologie, která umožní umístit extrémně detailní gravírování na  nejoblíbenější lahve na nápoje. Maximalizujte  svou reklamu přidáním laseru 360° na vybrané dárky.

Tuto technologii  lze použít na různé materiály, jako je nerezová ocel a hliník. Dokonalý způsob, jak zapůsobit na  klienta!

Gravírování 360° je moderní technika,

která umožňuje vytvářet precizní a detailní gravírování na předmětech, které mají kruhový tvar. Tato technika je často používána pro personalizaci prstýnků, náramků a dalších šperků, ale také pro gravírování firemních log a designů na cylindrické dárkové předměty.

Gravírování 360 stupňů využívá speciálního gravírovacího stroje, který dokáže otáčet předmětem kolem své osy, zatímco gravírovací nástroj tvoří obrazce a text na jeho povrchu. Díky tomu je možné dosáhnout rovnoměrného a přesného výsledku po celém povrchu předmětu.

Proces gravírování 360 stupňů může být poměrně náročný a vyžaduje zkušeného řemeslníka s dostatečným množstvím zkušeností v oboru. Nicméně, výsledky jsou obvykle velmi působivé a díky této technice lze vytvořit jedinečné a osobité kousky, které jsou perfektní jako dárky pro různé příležitosti.

Lehké hliníkové lahve na pití s gravírováním

Tuto technologii lze použít na různé materiály, jako je nerezová ocel a hliník. Dokonalý způsob, jak zapůsobit na svého klienta!
Laserové gravírování 360º

Tyto odolné a zároveň lehké hliníkové lahve na pití o objemu 400 ml /nebo 770ml využijete při cvičení, na celodenních výletech nebo v kanceláři. Jednostěnné láhve mají otočné víčko a nabízí dostatek prostoru pro přidání jakéhokoli loga.  Lahve s karabinou bezpečně připnete k tašce, abyste je neztratili. Na tyto lahve je možné aplikovat LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360°

Nápojová láhev s karabinou

Lahve jsou dostupné v mnoha barvách!

Laserové gravírování 360º

 Vakuová termoláhev  – Udržujte své nápoje horké po dobu 12 hodin nebo studené po dobu 48 hodin díky vakuové termoláhvi. Termoláhev s dvojitou stěnou vyrobená z nerezové oceli 18/8 s vakuovou izolací a měděnou vnitřní stěnou znamená, že Váš nápoj bude v závislosti na Vašich požadavcích udržován v horkém nebo ledovém stavu. Objem 500 ml.  Nerezová ocel.

Na tyto lahve je rovněž možné aplikovat LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ 360°

Nápojové potřeby a sportovní láhve s vlastním brandingem jsou praktickým dárkem a vaše logo bude všem na očích a podpoříte tak povědomí o vaší značce. Najdou své využití jako dárek pro sportovní kluby, nebo na firemních akcích. Jsou znovu použitelné a šetrné k životnímu prostředí. Lahví je mnoho typů, které naleznete v našem eshopu – europegift.eu

 

V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8