Reklamní deštníky

Reklamní deštníky

Reklamní deštníky s celoplošným reklamním potiskem

Reklamní deštníky

Široká nabídka reklamních deštníků v mnoha barvách i typech.  V sortimentu jsou deštníky holové s pevnou rukojetí, skládací deštníky, větruodolné deštníky, deštníky s automatickým i mechanickým ovládáním a také deštníky z ekologických materiálů. Deštníky jsou zkrátka nepostradatelným kamarádem do deště a nepohody.

Reklamní deštníky si můžete objednat s vlastním potiskem. Vaše logo na propagačním deštníku bude všem na očích. Reklamní deštníky s potiskem jsou užitečným dárkem pro každého a vhodným dárkovým a reklamním předmětem pro klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

Reklamní deštníky se pohybují v širokém cenovém rozpětí i v mnoha barvách. K reklamním deštníkům je vhodným dárkem rovněž pláštěnka s možností potisku. Na deštníky a pláštěnky zajišťujeme potisk , nebo grafiku podle Vašeho přání. Vyberte  si z dostupných možností potisku a získejte cenu produktu včetně kalkulace vašeho individuálního potisku.

 

  • Reklamní deštník s celoplošným plnobarevným potiskem
skládací deštník
Skládací deštníky
holový deštník
Deštníky holové
ekologické deštníky
Ekologické deštníky
reverzní deštník
Reverzní deštníky
Automatické deštníky
Automatické deštníky
golfový deštník
Golfové deštníky

Tašky, deštníky, doplňky jsou účinným reklamním prostředkem, který za minimální náklady prezentuje Vaši firmu široké veřejnosti.

Vaší objednávku můžete dokončit online na našem eshopu www.europegift.eu, nebo nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem deštníku a vhodného potisku.

Poptávka je první krok k úspěchu !