Ekologické reklamní elektronické předměty

Ekologické reklamní elektronické předměty

Ekologické reklamní elektronické předměty

Ekologické reklamní elektronické dárky – i u elektroniky je posledním trendem využívání obnovitelných zdrojů energií a přírodních materiálů z ekologických materiálů. Eko – elektronické dárky s logem vaší společnosti jsou moderní a kvalitní propagací v této kategirii naleznete  bambusové bezdrátové nabíječkypowerbanky, sluchátka a mnoho jiných reklamních předmětů, které jsou vhodné jako příslušenství k PC, mobilům i tabletům. Všechny tyto reklamní eko předměty s vaším logem budou krásným i praktickým dárkem pro vaše obchodní partnery. Najděte si typ, který vyhovuje vaším potřebám a zašlete nám poptávku. O zbytek se postaráme.

greenConcept

Kikai Bluetooth® reproduktor z pšeničné slámy

Pouzdro na Bluetooth® reproduktor vyrobené z pšeničné slámy a plastového materiálu smíchaného dohromady, což snižuje množství potřebného plastu. Reproduktor produkuje křišťálově čistý zvuk s dobou přehrávání delší než 1,5 hodiny při maximální hlasitosti.

Ekologické reklamní elektronické předměty

greenConcept

Bambusová powerbanka 5 000 mAh

Bambusová záložní powerbanka o kapacitě 5 000 mAh pro nabíjení mobilních telefonů nebo jiných digitálních zařízení. Je vybaven LED indikátorem a popruh z materiálu RPET. Baleno v dárkové krabičce a dodáváno s návodem k použití (oba jsou vyrobeny z udržitelného materiálu). Součástí balení je nabíjecí kabel Micro USB. Vzhledem k tomu, že bambus je přírodní produkt, mohou se mezi jednotlivými výrobky objevit mírné rozdíly v barvě a velikosti, které mohou mít vliv na konečný výsledek dekorace. Materiál – Bambusové dřevo.

greenConcept

Podložka pod myš Q-Mat® a sada tácků

Zahrnuje podložku pod myš Q-Mat a sadu dvou odpovídajících tácků s designem Vaší firmy. Sada se skládá z kulaté podložky pod myš (0,3 x ø 20 cm) a dvou čtvercových tácků (0,3 x 9,8 x 9,8 cm). Recycled Plastic, Laminovaný papír, Black masterbatch. FSC Mix Credit P10 CU-COC-877277.

Hledáte zajímavé a originální eko – dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.

Poptávka je první krok k úspěchu !