Sportovní reklamní předměty

  Sportovní reklamní předměty

 

sportovni_reklamni_lahevreklamni_sportovni_lahev

Reklamní sportovní lahev

Reklamní sportovní lahev Zdravý životní styl se pojí se sportem, pohybem a vůbec aktivním způsobem trávení volného času. Pro tyto příležitosti je vynikající volbou se zviditelnit! Proto u nás naleznete různé druhy sportovních lahví, které budou spolu s potiskem tou správnou propagací např. při cyklistických či jiných závodech nebo při výletech do přírody. Různé barvy a typy s možností potisku.

Poptat produkt

 


 reklamni_termoska_s_brandingemtermoska_reklamnitermoska_s_uchem

Sportovní reklamní předměty - Reklamní termoska s brandingem

Reklamní termoska s možností potisku nebo gravírování. Vhodným zimním nebo rovnou vánočním dárkem pro Vaše klienty může být třeba Reklamní termoska. Tu jsme schopni dodat v různých velikostech, typech a barvách s potiskem nebo laserovým gravírováním dle Vašho přání.

Poptat produkt

 


Sportovní reklamní předměty

Sportovní reklamní předměty - Papírová hokejová helma

Papírová reklamní hokejová helma je velice originální a cenově snadno dostupný papírový propagační předmět. Vhodný pro hromadné sportovní akce, fanoušky, ale i pro parádu na firemním večírku. proč nezaujmout a zároveň nepropagovat svoji firmu originálně a vtipně? S papírovou helmou můžete nápadně sjednotit tým a vyrazit na turnaj. Potisk lze aplikovat na celou plochu helmy. Potisk je možný plnobarevný. Pokud Vás náš reklamní předmět zaujal, tak nás neváhejte kontaktovat.

Poptat produkt

Papírové dárky

Více předmětů z oblasti papírových reklamních darů a předmětů najdete zde - http://www.papirove-dary.cz/

krokomer

Digitální reklamní krokoměr

Vhodný firemní dárek pro všechny sportovce a další, kteří chtějí žít zdravě a mít dostatek pohybu je na příklad reklamní krokoměr. Díky němu si na Vás Vaši klienti a obchodní partneři, které jím podarujete, často vzpomenou.

Krokoměry můžeme poskytnout v několika variantách a v mnoha barvách, je tedy snadné najít takový, který bude sedět k Vašemu logu nejlépe.

Poptat produkt

 

Sportovní reklamní předměty ⇑

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.