Sportovní reklamní předměty

Sportovní reklamní předměty

sportovni_reklamni_lahevreklamni_sportovni_lahev

Reklamní sportovní lahev

Reklamní sportovní lahev Zdravý životní styl se pojí se sportem, pohybem a vůbec aktivním způsobem trávení volného času. Pro tyto příležitosti je vynikající volbou se zviditelnit! Proto u nás naleznete různé druhy sportovních lahví, které budou spolu s potiskem tou správnou propagací např. při cyklistických či jiných závodech nebo při výletech do přírody. Různé barvy a typy s možností potisku.

Poptat produkt


 reklamni_termoska_s_brandingemtermoska_reklamnitermoska_s_uchem

Sportovní reklamní předměty - Reklamní termoska s brandingem

Reklamní termoska s možností potisku nebo gravírování. Vhodným zimním nebo rovnou vánočním dárkem pro Vaše klienty může být třeba Reklamní termoska. Tu jsme schopni dodat v různých velikostech, typech a barvách s potiskem nebo laserovým gravírováním dle Vašho přání.

Termoska Easy Lock s dvojitou stěnou z nerezové oceli, která udrží váš nápoj teplý až 6 hodin, nebo studený až 4 hodiny. Víko je uzamykatelné a tím se vyhnete riziku vylití nápoje. Víko se snadno udržuje čisté a může být umýváno v myčce nádobí. Jedinečný design termosky umožňuje pohodlně a bezpečně pít jednou rukou přímo z termosky. Velikost termosky je navržena tak, aby se dala umístit do držáku na nápoje v autě. Objem termosky: 450 ml.

Poptat produkt


Sportovní reklamní předměty

Sportovní reklamní předměty - Papírová hokejová helma

Papírová reklamní hokejová helma je velice originální a cenově snadno dostupný papírový propagační předmět. Vhodný pro hromadné sportovní akce, fanoušky, ale i pro parádu na firemním večírku. proč nezaujmout a zároveň nepropagovat svoji firmu originálně a vtipně? S papírovou helmou můžete nápadně sjednotit tým a vyrazit na turnaj. Potisk lze aplikovat na celou plochu helmy. Potisk je možný plnobarevný. Pokud Vás náš reklamní předmět zaujal, tak nás neváhejte kontaktovat.

Poptat produkt

Papírové dárky

Více předmětů z oblasti papírových reklamních darů a předmětů najdete zde - http://www.papirove-dary.cz/

krokomer

Digitální reklamní krokoměr

Vhodný firemní dárek pro všechny sportovce a další, kteří chtějí žít zdravě a mít dostatek pohybu je na příklad reklamní krokoměr. Díky němu si na Vás Vaši klienti a obchodní partneři, které jím podarujete, často vzpomenou.

Krokoměry můžeme poskytnout v několika variantách a v mnoha barvách, je tedy snadné najít takový, který bude sedět k Vašemu logu nejlépe.

Poptat produkt

Sportovní reklamní předměty

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.