100% reklamní předměty, reklamnidary.cz

Reklamní gastro sortiment a jiné doplňky stravování

Gastronomie, stravování a doplňky hotelů a restaurací jsou nezbytnou součástí každého hotelu, restaurace, školní kuchyně, jídelny, pizzerie, rychlého občerstvení a jiných gastronomických provozů

Nabízíme Vám kvalitní doplňkovou výbavu pro Vaše gastronomické provozy. Můžeme Vám poskytnout gastro doplňky s vlastním potiskem pro Vaše hotely nebo gastronomické provozy. Třeba porcelán, ať jsou to sady nebo jednotlivé kusy, sklo, sklenice, příbory, dekorační předměty, textil a mnoho dalších doplňků a položek. Dalšími reklamními předměty a vhodnými dárky pro Vaše obchodní partnery, nebo klienty mohou být sady na grilování, alkoholové doplňky, jako jsou otvíráky, vinné soupravy, chladící kameny do whisky i třeba kapesní lahve s gravírováním, nebo s potiskem.  Výběr je široký a pestrý.

KAPSY_na_pribory
Jednorázové BIO příbory s vlastním potiskem

Zajímavým a ekologickým reklamním dárkem mohou být jednorázové BIO příbory. Jsou vyrobené z tzv. bioplastu ( CPLA ) , který je 100% kompostovatelný, velmi pevný a opakovaně použitelný.

Více zde

Kelímek2
Reklamní kelímky s vlastním potiskem

Oslovte své zákazníky s reklamními kelímky na kávu, čaj, zmrzlinu a studené nápoje! S vlastním potiskem nabízí tyto kelímky skvělý způsob, jak propagovat vaši značku a zanechat trvalý dojem při každém použití.

Více zde

0d1b123eed69f7e90aed836192c27412-pizza-obal-bez-potisku-hnedy-bily (1)
Reklamní obaly s vlastním potiskem

Zabalte své produkty do stylu s našimi reklamními obaly s vlastním potiskem na pizzu, hamburger, párek v rohlíku nebo svačinu! Každý obal se stane poutavou reklamou vaší značky.

Více zde

Ff519b70d55b17aa62d35b2b727d9b13 253 1027
Reklamní cukry s vlastním potiskem

Osladte svou značku a propagujte svou značku s našimi reklamními cukry! S vlastním potiskem představují obrandované cukříky lahodný způsob, jak upoutat pozornost a posílit povědomí o vaší značce.

Více zde

Reklamní Předměty
Reklamní ubrousky s vlastním potiskem

Udržujte vaši značku čistou a propagujte ji s našimi reklamními ubrousky s vlastním potiskem! S každým otřesem představují tyto ubrousky praktický a efektivní způsob, jak upoutat pozornost a zanechat trvalý dojem.

Více zde

Papírové dary
Reklamní papírové utěrky s vlastním potiskem

Oslovte své zákazníky praktickým způsobem s reklamními papírovými utěrkami s vlastním potiskem! Každé utěrky s vaším designem představují výbornou příležitost k propagaci vaší značky a zanechání trvalého dojmu.

Více zde

Kapsa na příbory s laserovým gravírováním
Reklamní kapsičky na příbory

Vytvořte si originální a unikátní reklamní kapsičku na příbory odpovídající vaším přáním, kreativitě a představám. Zvolte si barvu, font a ubrousky, které budou perfektně doplňovat vaší obchodní image! Lze doplnit reklamním prostíráním a ubrousky! Kapsa na příbory s plnobarevným tiskem.

Více zde

Zástěra RICE
Reklamní zástěry s vlastním potiskem

Ukažte svou značku ve světle s našimi reklamními zástěrami s vlastním potiskem! Každá zástěra nabízí praktické využití a zároveň slouží jako efektivní reklamní nástroj, který upoutá pozornost a zanechá trvalý dojem.

Více zde

Papírové talíře s reklamním tiskem
Reklamní talíře s vlastním potiskem

Oživte každé jídlo a propagujte vaši značku s našimi reklamními talíři s vlastním potiskem! Každý talíř je nejen praktickým jídelním náčiním, ale také efektivním prostředkem k propagaci vaší značky na každém stolování.

Více zde

Podívejte se na oblíbené gastro předměty