ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z PAPÍRU

Originální reklamní předměty z papíru

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z PAPÍRU A STOLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z PAPÍRU – Propagační kancelářské pomůcky
Moderní kancelářské pomůcky s individuálním potiskem jsou v dnešní době velmi oblíbeným a účinným způsobem propagace vaší značky. Jsou velmi užitečné a všem na očích, upoutají pozornost svou firemní grafikou a logem společnosti. Stolní příslušenství z našeho sortimentu se vyznačuje vynikajícím zpracováním, nápaditostí a možností plnobarevného potisku. Vynikněte s originálními reklamními předměty z papíru! Reklamní předměty Vám pomůžeme vybrat a aplikujeme na ně Vaše logo, slogan, nebo jiný vámi vybraný grafický návrh, s námi vytvoříte výjimečné a jedinečné dárky pro své klienty a obchodní partnery!

Zde vám navíc představíme originální reklamní předměty z papíru, které účinně pomáhají při každodenní práci v kanceláři. 

Multifunkční kalendář ve skládací kostce

Multifunkční kalendář ve skládací kostce

Chytrý kalendář je chytrý stolní organizér s kalendářem v úhledné skládací kostce. V rozloženém stavu nabízí tento malý produkt držák na tužky, místo na vizitky, držák na kancelářské sponky, sadu karet a osobní kalendář na 12 karet. Vše s personalizovanou grafikou zákazníka.

Díky chytré kostce kalendáře nemůžete zmeškat žádné důležité datum.

Propagační krabice na papír a kancelářské sponky

Propagační krabice na papír a kancelářské sponky

Mimořádně užitečná a ergonomická reklamní pomůcka, která zajistí dobrý dojem na vašem stole a shromáždí na jednom místě příslušenství potřebné při každodenní práci. Sada CPO-612 s kancelářskými sponkami je krabička se širším okrajem, která pojme 150 poznámkových lístků 75 x 75 mm a 50 kancelářských sponek s grafikou na krabičce.

Celý povrch může být potištěn vaší grafikou!

Zajímavá sada indexů se stojanem a s blokem

Zajímavá sada indexů se stojanem a s blokem

Může to být váš firemní stojan s poznámkovým blokem a popisovači. Pevná vazba zajišťuje trvanlivost produktu a prostorová forma jasně zobrazuje vaše reklamní sdělení, která budou viditelná z několika úhlů pohledu. Stojan je vybaven poznámkovými papíry, samolepicím poznámkovým blokem a 100 barevně rozlišenými indexy.

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z PAPÍRU – i stolní příslušenstvípotiskem se hodí do kanceláře i domů a je praktickým propagačním dárkem. Logo Vaší firmy skvěle vynikne na stojánku na pera nebo třeba na elegantní stolní lampě. Kancelářské propagační předměty a stolní příslušenství zajisté ocení obchodní partneři i klienti. Na pracovním stole vyniknou kalendáře a diáře, kalkulačky, nebo oblíbené poznámkové bloky a bločky.

V eshopu Firemní reklama najdete např. Papírové čepice a helmy  nebo Papírové tašky s potiskem, nebo také 

5 TIPŮ NA ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Z PAPÍRU

Hledáte zajímavé a originální reklamní předměty z papíru nebo jiné reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.