100% reklamní předměty, reklamnidary.cz

Reklamní předměty a propagační dárky s potiskem

Reklamní předměty jsou skvělým způsobem, jak propagovat svoji značku nebo firmu. Od firemních triček a kancelářských potřeb až po reklamní elektroniku.

Reklamní a dárkové předměty jsou skvělou propagační pomůckou pro firmy. Pro Vaši firmu či klienta můžete vybírat z tisíce a tisíce předmětů. Nabízíme kompletní služby včetně potisku a dopravy až k Vám do kanceláře, nebo domova po celém světě. Pokud si z obrázků nejste jisti, tak Vám rádi zašleme vzorky. Používáme nejnovější moderní technologie potisku, výpalu či laseru na určitý druh dárkového předmětu.

Můžeme pro vás vyrobit předměty na zakázku, podle vašeho zadání. V sortimentu jsou skladem katalogové reklamní předměty plné nových nápadů. Podívejte se na náš Eshop s reklamními promo předměty, reklamním a pracovním textilem, reklamními sladkostmi a cukrovinkami. Zjistíte zde, jak je snadné nahrát během několika vteřin logo na tisíce reklamních a dárkových předmětů najednou.

3fcfaaf6 8a8c 4b3b 8fba 40c23f50255f
Reklamní trička

Získejte reklamní trička, která nejen propagují vaši značku, ale také zvyšují povědomí o vašem podnikání díky vlastnímu potisku a atraktivnímu designu!

Více zde

289be099 52fc 4a93 B8d8 8cf3bfd86480
Reklamní deštníky

Oslovte své klienty i za nepříznivého počasí pomocí našich reklamních deštníků s vlastním potiskem, které spojují praktickost s efektivním marketingem vaší značky.

Více zde

14564107 0357 41c2 8c8a Ce3f7dabb66f
Reklamní lanyardy

Propagujte svou značku s našimi reklamními lanyardami, které nabízejí skvělou kombinaci praktického využití a efektivního marketingu, díky vlastnímu potisku a kvalitnímu provedení.

Více zde

Logo Visualization
Reklamní tužky

Učiňte každý podpis nezapomenutelným s našimi reklamními tužkami, které kombinují eleganci, praktičnost a efektivitu propagace vaší značky prostřednictvím vlastního potisku.

Více zde

4b8a55d2 671f 4a74 Bda3 39cf66d25a92
Sportovní shakery

Zvýšte energii svého marketingu s našimi sportovními shakery! Propagujte svou značku s každým otřesem, ať už je to na hřišti, ve fitku nebo na cestách, díky našim shakerům s vlastním potiskem.

Více zde

Logo Visualization
Golfové potřeby

Pro dosažení skvělých výsledků na hřišti a úspěchu mimo něj, vyberte si z naší široké nabídky golfových potřeb s vlastním potiskem, které spojují kvalitu, styl a efektivní propagaci vaší značky.

Více zde

potisk
Krabice na pizzu

Vaše pizza si zaslouží krabici, která nejen ochrání její čerstvost, ale také bude reprezentovat vaši značku. Vyberte si z naší široké nabídky krabic na pizzu s vlastním potiskem a dejte svému podniku ten správný vizuální dojem.

Více zde

Aee92fdb 28a6 4a31 9b95 2d622c668d91
Sluneční brýle

Prostřednictvím stylových slunečních brýlí s vlastním potiskem můžete nejen chránit své oči před slunečním zářením, ale také propagovat svou značku s každým nošením.

Více zde

d39f8a09-282f-4411-a87a-14b35d1ad1f4
Vonné svíčky

Rozzařte světlo vaší značky s našimi reklamními vonnými svíčkami. Každý záblesk vůně připomíná váš vlastní design a posiluje povědomí o vaší značce.

Více zde

1
Reklamní banery

Rozšiřte dosah vaší značky s našimi reklamními bannery! Propagujte své produkty nebo služby výrazně a efektivně s našimi kvalitními bannery, které nabízejí širokou možnost vlastního potisku a atraktivního designu.

Více zde

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky
Vánoční dárkové předměty

Rozveselte své zákazníky a propagujte svou značku s našimi vánočními dárkovými předměty! Dárky s vlastním potiskem jsou skvělým způsobem, jak udělat dojem a zůstat v mysli vašich klientů

Více zde

Ekologické nádoby na pití
Ekologické dárkové předměty

Oslavte přírodu a propagujte svou značku s našimi ekologickými dárkovými předměty! Naše produkty s ohledem na životní prostředí a vlastním potiskem jsou skvělým způsobem, jak udělat dojem a zároveň podporovat udržitelnost.

Více zde

Jak nahrát vlastní logo na Reklamní předměty