Reklama na léto

Reklama na léto

Reklama na léto, k vodě a pro volný čas

Reklamní předměty na na léto, k vodě a pro volný čas jsou oblíbené reklamní dárky. Na všechny tyto reklamní předměty zajišťujeme potisk, aby se mohly stát vaším propagačním dárkem pro klienty. Neodmyslitelně sem patří sluneční brýle, slaměné i látkové klobouky a čepice nebo plážové slunečníky.

Reklamní cestovní kufr

Reklamní cestovní kufr – Krásný, praktický reklamní – cestovní kufr se čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci. Uvnitř kufru je plná podšívka s kapsou a popruhem. Je také opatřen kombinačním zámkem. Velikost kufru odpovídá požadavkům kladeným na příruční zavazadlo většiny leteckých společností. Brandování: na štítek kufru laserovým gravírováním do rozměru 50 x 30 mm. Rozměr kufru: 55 x 35 x 20 cm Dostupné barvy: černá bílá, růžová, světle zelená a tyrkysová. Hmotnost: 3 kg

Chladící reklamní taška na léto

Chladící reklamní taška na léto. Reklamní taška s chladící funkcí, která uchová Vaše potraviny i nápoje v horkých letních dnech stále příjemně chladné. K dostání v různých typech a barvách. Taška je velikostně přizpůsobena požadavkům na vnitřní vybavení, zda je potřeba chladit nápoje či nápoje společně s potravinami.

Praktickým a vhodným reklamním dárkem je  vhodné zavazadlo pro všechny věkové skupiny a pro každou příležitost. V nabídce jsou vysoce kvalitní zavazadla  moderních designů, která jsou plně funkční a která mohou být označena viditelně Vaším logem. Inspirujte se v naší online nabídce.

Reklama na léto

Reklamní sluneční brýle
Reklamní sluneční brýle

Reklamní sluneční brýle

Sluneční brýle. Sluneční brýle v mnoha barvách a typech jsou nezbytný doplněk nejen ke slunění, ale v celém letním slunečném období. Jsou vhodné k bazénu, na pláž, do přírody nebo jen tak do města.

Silikonové náramky
Reklamní silikonový náramek s potiskem nebo ražbou

Reklamní silikonový náramek s potiskem nebo ražbou

Silikonové náramky jsou ideálním reklamním předmětem na různé sportovní akce, akce pořádané pro děti i na klasické letní párty pro klienty či pro zaměstnance. Svůj reklamní silikonový náramek můžete obrandovat několika způsoby. Můžete použít potisk, ražbu nebo dokonce ražbu s potiskem. Náramky ze silikonu umíme vyrobit v libovolné barvě, dá se vytvořit i vícebarevný náramek nebo náramek ze svítícího materiálu. Zároveň můžete volit i velikost – na akce pro děti či na akce, kterých se zúčastní větší množství žen, se jistě vyplatí pořídit náramky v menších velikostech.

Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem
Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem
Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem
Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem

Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem

Plastové lahve na vodu s citronem nebo s odděleným prostorem na ovoce. Lahve na vodu s citronem nebo jiným ovocem. Pořiďte si stylovou láhev na vodu s firemním potiskem! Láhev je podle posledních modních trendů navržená tak, abyste si vodu v láhvi mohli osvěžit ovocem nebo i zeleninou. Pitný režim je důležitý, a tak můžete darovat láhev na vodu s firemním potiskem!

Láhev s infuserem s možností potisku

Láhev s infuserem Vám pomůže s každodenním příjmem vody a vitamínů. Nádobka s ovocem dosahuje až na dno láhve, což umožňuje maximální infuzi. Efektní barevný otvor nahoře umožňuje snadné naplnění láhve o objemu 650 ml, takže si můžete vychutnat svou ochucenou vodu kdekoli. Do lahve s infusérem si můžete přidat vaše oblíbené ovoce, zeleninu nebo bylinky a uděláte si tak zdravý a osvěžující nápoj.

Reklama na léto
 

Velmi populárním reklamním  předmětem pro letní dny jsou i termosky. Více zde

Reklamní deka
Reklamní deka

Reklamní deka

Reklamní deka s možností výšivky či potisku. Reklamní deka se hodí jako firemní dárek vlastně kdykoli – v zimě pro zahřátí, v létě na piknik. Vyberte si, který typ je pro Vás  a Vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance nejlepší. Deky na piknik jsou doplněny o šikovný popruh pro snadné přenášení, obyčejné fleecové deky zase potěší nízkou cenou.

Reklama na léto

Barevná stuha ke kloboukům.
Reklamní slamák

Reklamní slamák

Reklamní slamák Je léto, všichni tráví volný čas u vody s kamarády a baví se. Ideálním předmětem/dárkem jak na takovýchto místech propagovat svoji firmu či výrobek jsou vlastní slamáky s potiskem. Reklamní slamák každého zaujme a Vaše reklama na něm bude perfektně viditelná. Slaměný klobouk je možné doplnit barevnou stuhou. Vybírat si můžete z široké škály různých barevných kombinacích. Reklamní slamák každého zaujme a Vaše reklama na něm bude perfektně viditelná.

Reklamní vějíř
Reklamní vějíř

Reklamní vějíř

Reklamní vějíř Různé vějíře s plastovou rukojetí, k dispozici v několika typech a barvách. Ideální pomocník v horkém létě na ochlazení, nebo jen jako módní doplněk. Tak zvaný ruční ventilátor se často používá i při tanci. Na rukojeť lze aplikovat potisk a rázem se z nudného předmětu stává originální reklamní vějíř. Potěšte dámy ve firmě a pořiďte jim ovívač.

Plážové slunečníky

Kvalitní reklamní plážové i zahradní slunečníky s potiskem. Reklamní slunečníky s potiskem jsou skvělou reklamou, nejen pro restaurace, penziony, hotely, a kavárny, ale pro všechny, kteří chtějí efektivně prezentovat svou značku.

Reklamní žabky
Reklamní žabky

Reklamní žabky

Plážové žabky v bílé, žluté, oranžové, červené, modré, zelené nebo černé barvě.

Reklamní frisbee
Reklamní frisbee

Reklamní frisbee

Reklamní frisbee je báječně levnou, oblíbenou zábavou pro všechny milovníky aktivního odpočinku a to nejen v horkých letních dnech. Reklamní frisbee jsou dostupná klasická plastová, a to v mnoha barevných provedeních a průměrech, stejně jako na cesty praktická frisbee vyrobená z nylonu, která snadno zabalíte do malého pouzdra. Na produkt je možné umístit firemní logo, či jakékoliv reklamní sdělení a to formou sítotisku, transferu, tampónového potisku či UV Led tisku, kterým je možno tisknout plnobarevně na celou dostupnou plochu.

Nafukovací míč
Nafukovací míč

Nafukovací míč

Míč ideální na pláž, k dispozici v oranžové, červené, modré a zelené barvě.

Voděodolný vodácký reklamní vak
Voděodolný vodácký reklamní vak

Voděodolný vodácký reklamní vak

Šikovný reklamní vak, kterým potěšíte zejména sportovně zaměřené jedince. Voděodolný vak se může hodit také na teambuildingy se sportovní náplní nebo při pořádání různých sportovních soutěží. Aby tento vak mohl reprezentovat Vaši společnost, je nutné využít vhodný typ brandingu. Pro reklamní předmět tohoto typu je ideální využít sítotisk. Vaky jsou dostupné v několika barvách a velikostech.

Eshop-europegift.eu – nepromokavý vak – zde

Reklama na léto – Kbelíky na led

Chcete v létě uspořádat pro své obchodní partnery osvěžující a zábavnou společenskou událost či party? Nebo chcete svým věrným klientům darovat originální dárek, který v letním parném počasí rádi a nejednou využijí? Podívejte se níže na náš katalog, který obsahuje nejen kyblíky, ale také ostatní příslušenství na letní akce (tácky, grily, drtítka, zahradní lucerny) – piknikové potřeby

Reklamní předměty na léto

Reklamní kbelíky na led

Poptávka je první krok k úspěchu !