Ekologické nádoby na pití

Ekologické nádoby na pití

Ekologické nádoby na pití s firemním potiskem

Ekologické nádoby na pití – Ekologické láhve na vodu –  ze dřeva, bambusu a jiných ekologických materiálů.

Ekologické láhve na vodu s logem vaší společnosti jsou kvalitní propagací. Vyberte si lahve podle libosti a vytvořte si tak svou ideální láhev s potiskem.

Sportovní láhve, recyklované hrnky s tepelnou izolací, bambusové láhve, skleněné karafy i sklenice z recyklovaného skla a jiné nádoby na pití vám potiskneme logem vaší společnosti. Najděte si typ reklamního předmětu, který vyhovuje vaším potřebám a zašlete nám poptávku. O zbytek se postaráme. Vyberte si své nádoby na pití z ekologických i recyklovaných materiálů.

Ekologické nádoby na pití

greenConcept

Recycled americano® kelímek s tepelnou izolací 350 ml

Dvoustěnný kelímek s tepelnou izolací a nasazovacím víčkem. Objem 350 ml. Vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu. Odstíny černé nebo bílé barvy se mohou lišit, přičemž bílá varianta má vzhledem k povaze recyklovaného materiálu barevný efekt textury.Baleno v sáčku vhodném pro domácí kompostování. Recycled PP Plastic.

Online katalogy – ekologické reklamní předměty zde

greenConcept

Sportovní láhev s vyklápěcím víčkem H2O Eco 650 ml

Sportovní láhev s běžnou stěnou a ergonomickým designem. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného odpadního PET. Obsahuje víčko proti rozlití s vyklápěcím pítkem. Objem 650 ml. Vyberte si stejné nebo různé barvy podle libosti a vytvořte si tak svou ideální láhev. Pro další možnosti barev nás můžete kontaktovat. PCR Plastic, PP plast. Potisk – Rotační sítotisk

greenConcept

3dílný set z recyklovaného skla

3dílná sada z recyklovaného skla obsahující jednu karafu o objemu 1000 ml a dva 400ml šálky. Vyrobeno z 2 skleněných lahví. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla. Recyklované sklo. Potisk – Tamponovy tisk

greenConcept

SCX.design D11 inteligentní bambusová láhev 500 ml

Dvoustěnná vakuově izolovaná nerezová a bambusová láhev s teplotním senzorem na víku, který zobrazuje teplotu nápoje uvnitř láhve (stupně Celsia). Udrží nápoj horký po 8 hodin a studený po 12 hodin. Dodává se s čajovým filtrem. Kapacita: 500 ml. Dodává se v dárkové krabičce. Nerezová ocel, ABS plast, Bambusové dřevo.

Hledáte zajímavé a originální eko – dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.