Reklamní kosmetické taštičky a pouzdra s potiskem

Reklamní kosmetické tašky s potiskem jsou součástí předmětů pro péči o zdraví a vzhled. Kosmetické tašky jsou výborným a praktickým propagačním dárečkem. Na kosmetické tašce vynikne vaše logo, jelikož nabízí poměrně velký prostor k potisku a tento malý dárek potěší skutečně každého obdarovaného.

Taštička na kosmetiku
Kosmetické reklamní taštičky a pouzdra

Reklamní taštičky a pouzdra

Taštičky a pouzdra pro vaši propagaci

Reklamní taštičky a pouzdrana kosmetiku. Jedná se o tašky a pouzdra na kosmetiku a další drobnosti různých typů, velikostí a barev jsou ideálním dárkem zejména pro ženy. Taštička se může stát velmi elegantní formou propagace Vaší společnosti díky možnosti vlastního potisku. Hledáte zajímavé  předměty, které Vás zviditelní? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky.

Vyberte si online!!! S potiskem i bez potisku – zde

Kosmetické taštičky 

Velký výběr z mnoha typů – transparentní, polyesterové, cestovní v různých barvách.

Reklamní kosmetické taštičky a pouzdra

Pánské kosmetické taštičky

Jiné tipy třeba na pánské reklamní taštičky můžete najít v novém katalogu XD zde

Reklamní kosmetické taštičky a pouzdra

 Vše s možností vlastního potisku


Kosmetické reklamní taštičky a pouzdra s Vaším logem. Propagační kosmetické přípravky v lahvičkách a reklamní mýdla, wellness sady a gely s Vaší značkou.

Hledáte zajímavé a originální papírové dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.