Reklamní vonné visačky

Aromatické osvěžovače vzduchu již standardně patří k velmi oblíbeným propagačním předmětům s velkou plochou pro reklamní sdělení. Předejte svým klientům dárek, na kterém uvidí  Vaše logo, značku, služby, produkt nebo jakékoliv jiné firemní informace při jízdě autem každý den.

  • vonné visačky s možností vlastního tvaru a s plnobarevným potiskem
  • vyrábíme již od 1 000 ks
  • pro každých 1 000 ks je možné vybrat jinou vůni

Vůně: například- moře, jaro, jasmín, citron, meloun, banán, jablko, ananas, jahoda, pomeranč, levandule, vanilka

Grafiku na visačky Vám rádi připravíme.

Vonné visačky

Kromě výběru tvaru ( nemusí být již typický tvar klasického aromatického stromečku, nabízíme další různé tvary od klasických kruhů, obdélníků, aut, zvířecích motivů i možnost zvolení vlastního tvaru dle přání) a potisku. Klient si může vybrat i způsob zavěšení a to buď na gumičku či na plastový háček. Na výběr je i samozřejmě možnost z širokého sortimentu různých vůní. Jedná se o velmi vyhledávaný a oblíbený reklamní předmět.

Reklamní osvěžovače do auta

Kromě  vonných osvěžovačů  – visaček, jsou k dispozici i jiné typy reklamních osvěžovačů do auta s možností potisku. Jsou to praktické reklamní předměty, které nám zpříjemní cestu autem. Klienty a obchodní partnery zaručeně potěší tento voňavý doplněk do auta i s potiskem. Dalšími oblíbenými reklamními předměty do auta jsou nabíječky do auta s nožem na pás a kladívkem nebo reklamní držáky mobilů do auta s potiskem.