Textil Adler

Reklamní textil ADLER

Textil Adler Czech, a.s.- eshop s textilem a  možností potisku

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu. V širokém produktovém portfóliu naleznete trička, polokošile, košile, mikiny ,outdoorové oblečení, tašky a v neposlední řadě i froté produkty.

Reklamní textil Adler – Katalogy jednotlivých značek textilu Adler Czech, a.s.

Kolekce MALFINI®

je nejoblíbenější kolekcí od českého výrobce ADLER CZECH. Textil MALFINI je oblíbený zejména pro svou širokou škálou barev a kvalitu.

Malfini Premium

je exkluzivní kolekcí reklamního textilu . Tento textil je velmi kvalitní a využívá prémiové materiály.

Kolekce Piccolio

nabízí široký sortiment oděvů za velmi příznivé ceny.

Kolekce Rimeck je kolekcí, která nabízí zejména pracovní oděvy. Sortiment obsahuje trička, pracovní vesty, pracovní kalhoty i reflexní oblečení. Kvalita materiálů a dlouhá životnost textilu je hlavní předností tohoto textilu.

Textil Adler – Sortiment

trička-adler
Online-europegift.eu - Trička
polokošile-adler
Online-europegift.eu - Polokošile
košile-adler
Online-europegift.eu - Košile

Trička, polotrička i košile značky Adler jsou oblíbeným textilem. Trička i polotrička jsou v mnoha barvách a výroba dámských i pánských střihů je samozřejmostí. Kolekce bývá doplněna i o dětské varianty. Materiálem je bavlna často kombinovaná například s elastanem, nebo polyesterem, který udržuje tvarovou stálost. Některté výrobky jsou i s příměsí bambusového vlákna, které má antibakteriální vlastnosti.

bundy-adler
Online-europegift.eu - Bundy
vesty-adler
Online-europegift.eu - Vesty
softsheel bundy-adler
Online-europegift.eu - Softshellové bundy

Reklamní bundy, vesty i pracovní textil. Jsou skvělou ochranou proti chladu a s potiskem, nebo výšivkou budou reprezentovat vaši firmu jako pracovní oděv nebo oděv pro sportovní aktivity.

kalhoty-adler
Online-europegift.eu - Kalhoty a šortky
hv-adler
Online-europegift.eu- pracovní oděvy
ručníky-adler
Online-europegift.eu - ručníky, osušky, župany

Adler Czech, a.s.  je známou značkou reklamního a pracovního textilu, která má veškeré certifikáty  OEKO Tex, Global Organic Textile Standard (GOTS) , které potvrzují kvalitu textilního zboží. Textil Adler je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Produkty značky RIMECK – pracovní textil –  jsou certifikovány dle evropských norem ( Kolekce HIGH-VISIBILITY splňuje normy EN ISO 20471 a EN ISO 13688 )

Je mnoho způsobů jak je možné umístit logo nebo jinou grafiku, případně obrázek, na textil určený k propagaci firemních nebo jiných brandů. Značení oděvů se také označuje jako branding reklamního textilu, případně také potisk nebo tisk. Základním účelem a smyslem potisku/brandingu textilu je reklama na různé produkty a služby.

Mezi základní druhy potisku reklamního textilu patří:  

V případě, že Vás některé textilní výrobky zaujmou, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na tel.: +420 225 341 300, +420 777 137 726

Email:produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8

Poptávka je první krok k úspěchu !