Plážové slunečníky

Plážové slunečníky s potiskem

Reklamní plážové slunečníky

Reklama , která je vidět – slunečníky  s potiskem!

Stejně jako jsou deštníky nepostradatelným kamarádem do deště a nepohody, tak jsou plážové slunečníky nepostradatelným vybavením na pláž, na zahradu a k vodě. Ochrání nás před intenzivním slunečním svitem a zajistí nám pohodový pobyt u vody, na zahradě, ale i odpočinek v restauraci, nebo kavárně. Individuální potisk na plážovém slunečníku poskytuje možnost přizpůsobení na jakýkoliv typ akce. K pobytu u vody, nebo v jiné odpočinkové zóně rovněž neodmyslitelně patří skládací plážová lehátka, nebo dřevěná skládací lehátka, která rovněž naleznete v našem sortimentu plážových potřeb s možností potisku.

slunečník červený
Slunečník k moři

Slunečník k moři

Slunečníky k moři  se skládají  ze 2-kusů s  kovovými žebry, plastovými koncovkami, polyesterová krytina, zabalený v průhledném PVC obalu.

Průměr :Ø145 cm    Váha cca:0.700 kg

V mnoha barvách a s možností potisku!

Doporučený potisk:transfer nebo sítotisk

Vyberte si online – plážové slunečníky – s potiskem i bez potisku – zde

Plážové slunečníky s možností potisku

Plážové slunečníky s možností potisku

slunečník s kloubem
Slunečníky s otočným kloubem

Slunečníky  s otočným kloubem

Slunečníky  s otočným kloubem – Novinka : s 2-dílnou kovovou hřídelí a  s otočným kloubem pro nastavení úhlu sklonu v závislosti na poloze slunce, kovová žebra, plastové koncovky a nahoře hřídel s integrovaným držákem . Bodec do země. Materiál: polyester s UV ochranou vrstvou, dodáváno v polyesterové tašce se popruhem přes rameno v odpovídající barvě.

V mnoha barvách a s možností potisku!

Doporučený potisk:transfer nebo sítotisk

Průměr :Ø156 cm    Váha cca:0.1,460 kg

Vyberte si online – plážové slunečníky – s potiskem i bez potisku – zde

Plážový slunečník BEACHCLUB: dvoudílný kovový hřídel s otočným kloubem pro nastavení úhlu sklonu dle polohy slunce, kovová žebra, plastovéch špičky, hřídel s integrovaným držákem / spirála z plastu, rozkládací úchyty pro snadné zasazení zemního hrotu, polyesterovýho kryt s odvětrávacím systémem a ochranný povlak proti UV záření.

Poptávka je první krok k úspěchu !