Ekologické psací potřeby

Reklamní ekologické psací potřeby

Reklamní ekologické psací potřeby

Ekologické psací potřeby s potiskem

Objevte reklamní ekologické psací potřeby, pera, propisky, tužky, která jsou k dispozici v různých barvách a v různých provedeních. Potiskneme vám je logem vaší společnosti. Najděte si model, který vyhovuje potřebám vaší společnosti a zašlete nám poptávku. O zbytek se postaráme. Vyberte si své reklamní psací potřeby z příjemných a ekologických přírodních materiálů. Na našich stránkách najdete širokou škálu reklamních per, plastových per, kovových per, ekologických per, reklamních tužek, reklamních fixů, papírových obalů a mnoha dalších reklamních produktů s potiskem loga vaší společnosti.

Ekologické psací potřeby

greenConcept

Kuličkové pero z kukuřičného plastu

Marksman – Trvanlivé kuličkové pero se stiskacím mechanismem a vyměnitelnou náplní vyrobené ze 100% PLA (kukuřičný plast), který snižuje množství použitého plastu. Obsahuje náplň s délkou psaní přibližně 2000 metrů. Pero se standardně dodává s modrou náplní, kterou lze na požádání nahradit černou náplní. Lepenkový obal na pero. PLA Plastic.

Možnost potisku – Tamponový tisk

Ekologické psací potřeby – Online katalogy – ekologické reklamní předmětyzde

Antibakteriální dřevěná tužka

greenConcept

Antibakteriální dřevěná tužka s ořezávátkem, dodává se neořezaná, v HB kvalitě. V souladu s ISO 22196.

Další antibakteriální předměty s možností potisku naleznete  – zde

Hledáte zajímavé a originální eko – dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.

Poptávka je první krok k úspěchu !