Vánoční reklamní předměty

Vánoční reklamní předměty

Vánoční reklamní předměty s možností potisku

Najdete u nás originální vánoční reklamní dárky. Naše nabídka je  plná inspirace, která vám pomůže vytvořit opravdu krásné vánoční dárky s logem vaší společnosti pro vaše partnery.

Reklamní předmět jako vánoční reklamní dárek je skvělý způsob, jak poděkovat a chytře se zviditelnit. Máme širokou škálu vánočních propagačních dárků jako vánoční hrnky, poznámkové bloky, diáře, hračky a mnoho jiných předmětů.

Ať už je váš rozpočet jakýkoli, najdete tu něco jedinečného pro toto sváteční období!

Podívejte se na vánoční dárky pro další inspiraci …

eco adventni kalendar
ECO adventní kalendář

1. ECO adventní kalendář

Jste příznivcem ekologie a hledáte eco produkt, který by byl v souladu s přírodou?
ECO adventní kalendář je 1. adventním kalendářem, který je vyrobený ze 100% organických, kompostovatelných a recyklovatelných surovin – zde

Jiné adventní kalendáře s možností potisku naleznete zde

Vánoční taštičky na nákupy i dárky
Vánoční taštičky na nákupy i dárky

Vánoční taštičky na nákupy i dárky

Papírové nebo látkové vánoční taštičky. Naše vánoční taštičky mohou být vkusným obalem na Vaše reklamní dárky a nebo se samy mohou dárkem stát. Hledáte zajímavé reklamní předměty? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky.

 Více papírových vánočních tašek – zde – www.papirove-dary.cz

Vánoční reklamní předměty – pro děti

Reklamní puzzle skládačka
Vánoční dárečky a hračky

Vánoční dárečky a hračky

Vánoční dárečky a hračky. Darujte svým klientům či obchodním partnerům na vánoce ten správný dárek, který potěší a zaujme. Na výběr máte z veliké škály různých plyšáků, hraček a jiných propagačních předmětů s vánoční tematikou. Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku. Rádi Vám připravíme kalkulaci odpovídající přesně podle Vašich požadavků.

Plstěné vánoční ozdůbky
Vánoční doplňky do kuchyně a jiné

Vánoční doplňky do kuchyně a jiné

Doplňky s vánoční tématikou – vánoční doplňky do kuchyně Doplňky pro přípravu pokrmů a servírování s vánoční tématikou. Vánoční doplňky do kuchyně jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Nabízíme velmi široký sortiment od vykrajovátek, přes podtácky, až k značkám na skleničku. Všechny naše doplňky a předměty lze využít jako velmi originální a dokonalé propagační zboží pro Vaši firmu.

Vánoční reklamní předměty – dekorace

Vánoční dekorace na stůl
Vánoční dekorace na stůl

Vánoční dekorace na stůl

Vánoční dekorace  – Ozdobičky na stromek i na stůl jsou ideálním a velmi účinným propagačním zbožím pro velké i malé firmy. Nechte si třeba na svítící stromeček natisknou logo Vaší firmy. Vždyť ozdobený stromeček má doma každý, tak proč jej neoživit novými a moderními ozdobami?

Vánoční reklamní předměty – svíčky a svícny

Vánoční svíčky s různými motivy
Vánoční svíčky s různými motivy

Vánoční svíčky s různými motivy

Vánoční svíčky – Svíčky a svícínky s vánočními motivy. V době vánoc si každý může dovolit být lehce sentimentální. Naše svícínky a svíčky všech tvarů a velikostí dokáží ozdobit každou domácnost,ale i kancelář. Nenechte nic náhodě a objednejte si pro Vaši firmu doplňky s vánoční tématikou. Na výrobky se dá tisknou, či jinak umístit firemní logo.

Vánoční reklamní předměty – bloky, tužky, ozdoby

Pero se sobem
Vánoční psací a kancelářské potřeby

Vánoční psací a kancelářské potřeby

Vánoční psací a kancelářské potřeby. Propisky, tužky, bloky nebo klipy s vánočními motivy, to vše a mnoho dalšího Vám může nabídnout pro zútulnění kanceláře. I v době svátků musí člověk občas zajít do práce, tak proč si ty dny nezpříjemnit psaním perem se sobem. Vánoční psací a kancelářské potřeby jsou ideálním propagačním dárkem nejen pro Vaši firmu.

Vánoční reklamní předměty – deky, hrnečky, termosky

Vánoční deky a přikrývky
Vánoční deky a přikrývky

Vánoční deky a přikrývky

Vánoční deky – Deky a přikrývky s vánočními motivy. Čas vánoční bývá velmi často chladný. Zachumlejte se do hebkých dek s vánoční tématikou a užívejte si sledování pohádek v televizi. Nechte si na deku vyšít logo Vaší firmy a využijte jej jako originální a moderní propagační předmět. Deky a přikrývky nabízíme v nejrůznějších velikostech a tvarech.

Vánoční hrnečky
Vánoční hrnečky

Vánoční hrnečky

Vánoční hrnečky – Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. Příklady hrnků s vánočním motivem, sady hrnečků.

Vánoční textil
Vánoční textil

Vánoční textil

Vánoční textil – Santova čepice s možností potisku, nebo třeba  vánoční ponožky s protiskluzovou úpravou. Roztomilé dárky, které potěší.

Více textilu nejen na vánoce najdete na  – www.textil-pro-firmy.cz

VÁNOČNÍ SLADKOSTI
Vánoční sladkosti

Vánoční sladkosti

VÁNOČNÍ SLADKOSTI, cukrovinky, čokolády, perníčky, nebo adventní kalendáře s potiskem. Můžeme vyrobit téměř jakýkoliv sladký dárek s vánočním potiskem a firemním logem – více na www.reklamni-cukrovinky.cz

Naše originální produkty si kladou za cíl vylepšit firemní image s vaším logem a vysoce kvalitním potiskem. 

Poptávka je první krok k úspěchu !