Upomínkové reklamní předměty

brasna_na_notebook

Brašna na notebook s vlastním potiskem

Brašna na notebook s vlastním potiskem brašna na notebook značky Case Logic je synonymem vyjádření „to je to pravé“. Přizpůsobená aktovka kompatibilní s většinou notebooků s úhlopříčkou 15,6“, zpevněné stěny přihrádky na notebook pro zvýšenou ochranu. Vysouvací kapsa uchová doklady odděleně od ostatních věcí v této aktovce. Přední panel s kapsou umožní základní uspořádání drobných každodenních nezbytností.

Více cestovních kufrů, tašek a brašen na notebook zde...>>

Poptat produkt

 


parker_pero

Pera Parker

Pera Parker luxusní, kovové kuličkové pero Urban světoznámého výrobce per Parker. Skvělé kuličkové pero nové generace přináší revoluci moderního psaní a zcela nová pravidla. Pera Parker je možné brandovat laserovým gravírováním na tělo či na vršek. Pera jsou balena v dárkové kazetě Parker, která je možno jednobarevně potisknout Odběr již od jednoho kusu. 

DÁRKOVÉ SADY a KRABIČKY-psací sady a exklusivní psací potřeby- více zde⇒

Poptat produkt

 


tuzky_swarovski

Černé tužky s kamínkem Swarovski

Černé tužky s kamínkem Swarovski Neobyčejná obyčejná tužka v černé barvě, jež je ozdobena ručně lepeným originálním krystalem světoznámé značky Swarovski. Tato kombinace v sobě pojí praktičnost, eleganci a luxus. Tužky jsou dodávány jednotlivě zabalené v černém semišovém pouzdře. Na tužky je možné tisknout tampónovým potiskem, a to až do rozměru 4 x 60 mm. 

Klasické tužky a dřevěné tužky v sadě - více zde⇒

Poptat produkt

 


korbel_na_pivo

Korbel na pivo

Keramický korbel s vlastním potiskem, k dispozici i další typy, vždy v bílé a béžové barvě.

 

Poptat produkt

 

 


skleneny_pulitr

Skleněný půllitr s potiskem

Skleněný půllitr. Půllitr s potiskem, máme k dispozici i další typy. Je to originální pivní dárek pro nejen pro pivaře, ale je  to originální a velmi praktický reklamní předmět nebo dárek pro muže i ženy. Může být příjemným dárkem i pro oslavence s jeho jménem nebo sloganem na skle či s obrázkem zvířete pro myslivce nebo pro rybáře.

Poptat produkt

 


Reklamní odznaky s vlastním motivem

Reklamní odznaky s vlastním motivem Reklamní odznaky se hodí na každou akci, vyrábí se na zakázku a to v mnoha tvarech a s mnoha způsoby uchycení na oděv, od klasického špendlíku až po magnet do klopy saka. Potisk odznáčků je prováděn digitálně, nejsou tedy stanoveny limity pro počet barev k tisku. Odběr je možný již od 100ks. 

Poptat produkt

 


reklamni_puzzle

Reklamní puzzle skládačka

Puzzle skládačka s vlastním motivem Velkou výhodou reklamní puzzle skládačky je možnost natisknout zcela libovolný motiv na poměrně velkou plochu a zároveň si i určit celkový tvar skládačky. Tento typ reklamního dárku potěší i malé děti, hodí se tedy pro rozdávání na různých akcích pro rodiny, do škol nebo do dětských koutků.

Poptat produkt

 


reklamni_zapalovac

Reklamní zapalovač s potiskem

Reklamní zapalovač s možností vlastního potisku Různé typy a barvy zapalovačů můžete doplnit vlastním logem a vytvořit tak praktický reklamní dárek. Reklamní zapalovač jako dárek ocení zejména kuřáci – tedy je ideálním doplňkem pro prezentaci prodejců tabáku, restauratérů, provozovatelů barů a klubů, dopravců a dalších. Hledáte zajímavé reklamní předměty? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku.

Poptat produkt

 


Upomínkové reklamní předměty

Reklamní přívěšek na klíče

Reklamní přívěšek na klíče -Klíčenka jako klasický firemní předmět. Dá se vybrat z mnoha variant obyčejných i luxusních přívěšku, které stačí doplnit potiskem, případně je možné pro náročnější klienty vyrobit přívěšek na míru. Reklamní přívěšek je věc, která se neomrzí a minimálně ve své funkční podobě (světýlko, mince do vozíku) ani nemůže nikdy vyjít z módy.

Poptat produkt

 


blokk

Upomínkové reklamní předměty - Blok s propiskou

Reklamní blok s propiskou s možností potisku Propiska a blok jsou nerozlužná dvojice, kterou u nás naleznete hned v několika provedeních a barvách. Můžete zvolit i eko variantu z recyklovaného papíru, která je v současnosti velmi oblíbená. Další druhy bloků si můžete prohlédnout zde. Hledáte zajímavé reklamní předměty? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku.

Více bloků, kalendářů, diářů, post-it bločků a  papírových potřeb pro kancelář najdete zde...>>

Poptat produkt

 


kapsicka_na_mince

Kapsička na mince

Kapsička se zipem na mince nebo jiné drobnosti s možností potisku, k dispozici v několika barvách (bílá, žlutá, červená, růžová, modrá, černá) a typech. Reklamní kapsička na mince je pěkným malým dárkovým předmětem, kterým potěšíte a zaujmete každého obdarovaného! Vybrat si můžete z různých typů, velikostí i materiálů. Kapsičky se vyrábějí standartně.

Poptat produkt

 


mala_svitilna

Malá svítilna

Malá baterka s možností potisku, k dispozici i další barvy a typy svítilen.

Více zde - Reklamní reflexní předměty a svítilny⇒

Poptat produkt

 


jojo_reklamni

Dřevěné jo-jo

Dřevěné jo-jo Dřevěné jo-jo s možností potisku, je originálním a velmi zajímavým reklamním předmětem. Jo-jo má bílou bavlněnou šňůrku a rozměr 53x53x28 cm. S jojem si hrávaly děti již ve starém Řecku. Prvním dochovaným záznamem je kresba chlapce s jojem, která pochází z roku 500 př. n. l. 

Jiné reklamní předměty pro děti více zde⇒

Poptat produkt

 


tuzka_prirodni_vzhled

Tužka přírodního vzhledu

Dřevěná neokrouhaná tužka s barevnou gumou, možnost vlastního potisku, k dispozici i celobarevné tužky, zkrácené tužky, okrouhanané tužky nebo tužky se zvířátky.

Klasické tužky a dřevěné tužky v sadě - více zde⇒

Poptat produkt

 


10401900_3D

Reklamní kapesní nůž s potiskem

Reklamní kapesní nůž s potiskem  Značkový kapesní nůž s plastovou střenkou s patnácti funkcemi, jenž nalezne své využití nejen při toulkách přírodou. Nůž je dodáván v obalu z polyesteru a je zabalen v dárkové krabičce značky Dunlop. Dostupný je v černé barvě. Na střenku je také možné tisknout, doporučená technologie tisku – tampón.

Funkce: pilka, nůžky, nůž se širší čepelí, šroubovák, otvírák na konzervy, multifunkční háček apod.

Poptat produkt

 


Upomínkové reklamní předměty ⇑

skleneny_popelnik

Skleněný popelník

Popelník s možností vlastního potisku.

Poptat produkt

 


reklamní hrnky

Upomínkové reklamní předměty - Reklamní hrnek

Reklamní hrnky klasický a stále oblíbený reklamní dárek, který vždy potěší. V našem sortimentu naleznete celou řadu hrnečků v různých provedeních, barevných variacích a typech. Od velkých hrnečků na čaj, elegantní šálky na kávu až po luxusní sady s konvičkami a cukřenkami. Reklamní hrnky je možné opatřit výpalem, pískováním či sublimací, přičemž tyto tiskové technologie zaručují barevnou stálost.

Reklamní hrnky a hrnečky, sklenice a soupravy - více zde⇒

Poptat produkt

 


reklamni_odznaky

Reklamní odznaky s vlastním motivem

Reklamní odznaky se hodí na každou akci, vyrábí se na zakázku a to v mnoha tvarech a s mnoha způsoby uchycení na oděv, od klasického špendlíku až po magnet do klopy saka.

Potisk odznáčků je prováděn digitálně, nejsou tedy stanoveny limity pro počet barev k tisku.

Odběr je možný již od 100 ks.

Poptat produkt

 


expo

Epoxy magnetky

Reklamní magnetka s potiskem na lednici vyráběná na zakázku s Vaším vlastním jedinečným designem a tvarem. Epoxy magnetky jsou tištěny digitálním tiskem a opatřeny epoxy materiálem na povrchu, které jim dodávají charakteristický lesk a plastičnost.

Minimální odběrové množství je 100 ks pro jednu grafiku.

Maximální rozměr magnetky: do 25 cm²

V našem sortimentu naleznete také propisovací pera s možností epoxy tisku na klip. Tato a mnohá další pera naleznete v našem katalogu reklamních propisovacích tužek zde.

Poptat produkt

Upomínkové reklamní předměty ⇑

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.