Reklamní lekárnička a lekárny


Reklamní lekárnička

Reklamní lekárničkaPodle nových směrnic " Rady EU " je lekárnička jednou z věcí, která by  pro bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti neměla chybět. Jedná se o prostředky první pomoci a tyto musí být vhodně označené a umístěné ,  rovněž se tak reklamní lekárnička stává vhodným předmětem a dárkem pro Vaši prezentaci.

 

Veškeré lekárničky a lekárny s možností potisku! - Reklamní lekárnička⇓

 


Lékárnička s karabinou

Domácí lékárna v pouzdře s karabinou. Obsahuje nůžky, vlhký kapesník, obvaz, vatové tyčinky a 5 kusů náplastí. Vše zabaleno v zářivém PE sáčku s karabinou.

Rozměry : 10X7X2 CM
Hrubá váha: 0.039 kg
Čistá váha: 0.031 kg

 

 


Souprava první pomoci
Souprava první pomoci

Souprava první pomoci

Moderní verze soupravy první pomoci: 1 nůžky, 3 obvazy, 1 role vaty, 2 čistící kapesníky, 5 samolepicích obvazů, 1 role náplasti a 6 bavlněných náplastí.

Rozměry: 13X10X4,5 CM
Váha brutto: 0.112 kg
Váha netto: 0.087 kg

 

 

 


Souprava první pomoci - Moderní verze soupravy první pomoci: 1 nůžky, 3 obvazy, 1 role vaty, 2 čistící kapesníky, 5 samolepicích obvazů, 1 role náplasti a 6 bavlněných náplastí.


Lékárna v plechové krabičce. Obsahuje 1 pár nůžek, 1 lepicí pásku, 1 sadu čistících utěrek, 1 lepicí obvaz a 3 sponky.


Praktická lékárnička vhodná na cesty nebo do domácnosti. Obsahuje 9 kusů.


Cestovní lékárna. Obsahuje 1 elastický obvaz, 1 lepicí pásku, 7 samolepicích pásek, 2 podložky, 3 kolíky, 2 náplastě. Baleno v sáčku 230D s karabinou.


Lékárna do auta. Obsahuje 1 nouzovou deku a pinzetu, 10 vatových tyčinek, 1 pár rukavic, 2 podložky, 1 lepicí pásku, trojcípý šátek, 4 náplasti, antiseptické ubrousky, 1 krátký a dlouhý obvaz, v 230D pouzdře.


Voděodolná lékárnička

Pohotovostní lékárnička. Obsahuje: 5 ks lepící pásky, 2 tampony s alkoholem, 2 vlhčené ubrousky a 1 tlakový obvaz. Voděodolná plastová krabička.

Reklamní lekárnička - obsah lékárniček dle norem DIN

    • Náplň DIN 13157: je určena pro menší firmy a organizace s menší mírou rizika úrazů jako jsou kanceláře, hotely atd.
    • Náplň DIN 13169: je vhodná především pro pracoviště s větší mírou rizika úrazů. Jde o místa jako jsou výrobní podniky, dílny,sklady, školy a jiné provozy se zvýšeným rizikem různých úrazů a poranění atd.
    • Související reklamní dary a předměty

Zdravotní reklamní předměty a dary

Související reklamní dary a předměty - online výběr níže⇓

 

Poptávka je první krok k úspěchu.