Reklamní předměty pro děti

  • Reklamní předměty pro děti

reklamni_puzzle

Reklamní puzzle skládačka

Puzzle skládačka s vlastním motivem Velkou výhodou reklamní puzzle skládačky je možnost natisknout zcela libovolný motiv na poměrně velkou plochu a zároveň si i určit celkový tvar skládačky. Tento typ reklamního dárku potěší i malé děti, hodí se tedy pro rozdávání na různých akcích pro rodiny, do škol nebo do dětských koutků. 

Poptat produkt

 


Pusuvné puzzle s potiskem

Pusuvné puzzle s potiskem oblíbená hra čítající patnáct čtverečků, jejímž správným posouváním se složí obrázek, který si můžete sami zvolit. Na puzzle je možno tisknout až dvěma barvami tamponovým tiskem, nebo UV Led tiskem, jehož výhoda spočívá se schopnosti plnobarevného, fotografického tisku po celé ploše. Potisk lze realizovat na každé jednotlivé pohyblivé políčko, stejně jako na pevné části.

Poptat produkt

 


jojo_reklamni

Dřevěné jo-jo

Dřevěné jo-jo Dřevěné jo-jo s možností potisku, je originálním a velmi zajímavým reklamním předmětem. Jo-jo má bílou bavlněnou šňůrku a rozměr 53x53x28 cm. S jojem si hrávaly děti již ve starém Řecku. Prvním dochovaným záznamem je kresba chlapce s jojem, která pochází z roku 500 př. n. l. Tehdy se jo-jo používalo jen jako dětská hračka.

Poptat produkt

 


  • Reklamní předměty pro děti

reklamni_pistalka

Reklamní píšťalka na šňůrce

Reklamní píšťalka se šňůrkou. Vhodným dárkem pro děti, ale i pro dospělé může být reklamní píšťalka, která se zároveň může hodit i na sportovní akce a firemní teambuildingy. Píšťalka má šňůrku, která se dá zavěsit za krk nebo za knoflík, může být vyrobena jak z plastu tak i z pevnějšího materiálu s možností výběru.

Poptat produkt

 


svihadlo

Reklamní švihadlo

Reklamní švihadlo Švihadlo s možností potisku rukojetí. Švihadlo je velmi originálním a moderním reklamním předmětem. Skákaní je dobré pro celé tělo. Při skákání posilujete nejen nohy, ale i srdce. Švihadlo je velmi účinná pomůcka kardio tréninku. Vzpomeňte si na svá dětská léta, jak jste na hřišti skákali a zkoušeli kdo dvakrát stihne přetočit na jeden výskok.

Poptat produkt

 


  • Reklamní předměty pro děti

reklamni_frisbee

Reklamní frisbee

Reklamní frisbee je báječně levnou, oblíbenou zábavou pro všechny milovníky aktivního odpočinku a to nejen v horkých letních dnech. Reklamní frisbee jsou dostupná klasická plastová, a to v mnoha barevných provedeních a průměrech, stejně jako na cesty praktická frisbee vyrobená z nylonu, která snadno zabalíte do malého pouzdra. Na produkt je možné umístit firemní logo.

 Poptat produkt

 


nafukovaci_mic

Nafukovací míč

Míč ideální na pláž, k dispozici v oranžové, červené, modré a zelené barvě.

 

 

 

Poptat produkt

 


  • Reklamní předměty pro děti

kasicka_prasatko

Kasička prasátko

Prasátko na mince s možností vlastního potisku

 

Poptat produkt

 


pastelky_tubus

Pastelky v papírovém tubusu

Pastelky v papírovém tubusu s ořezávátkem

 

Poptat produkt

 


prezuvky

Taška na přezůvky

Stahovací batůžek s Hello Kitty na přezuvky nebo cvičební úbor

 

Poptat produkt

 


 

reklamni_draci

Reklamní draci a rogala

Klasický malý drak – možno složit do obálky, jednoduché ovládání a skládání, vhodný pro začátečníky. Minimální odběry od 250 ks!  

 

Poptat produkt

 


Reklamní reflexní předměty

 

10410000_3D

Odrazka, neboli blikačka Shini je bezpečnostní prvek, který nesmí chybět na žádném kole. Odrazka bliká červeným světlem a má klip na zadní straně. Na blikačku lze aplikovat tamponový tisk a rázem se z ní stává reklamní reflexní předmět.Více reklamních reflexních předmětů zde>>

Poptat produkt

 


Reklamní reflexní předměty

Reklamní předměty pro děti

Reflexní páska samonavíjecí je hitem reflexních předmětů. Reklamní reflexní předměty jsou nedílnou součástí bezpečí.Více reklamních reflexních předmětů zde>>

Poptat produkt

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.