Lanyards šňůrky na krk

Vyrábíme lanyardy různých velikostí, materiálů i s různými doplňky. Na zakázku Vám vyrobíme lanyards šňůrky na krk, dle Vašeho přání. Lanyard – šňůra na krk, klíčenka nebo machršňůrka, takto lze nazvat velmi oblíbený reklamní předmět, který pro Vás vyrobíme na míru. Logo či branding můžete mít po celé délce lanyardu. Na lanyards, neboli šnůru na krk je možné tisknout oboustranně. Tiskneme transferem, nebo sublimací. Lanyards je velmi vhodný reklamní předmět.

S pomocí klíčenky skvěle a jednoduše propagujete svoji společnost. Klíčenku můžete rozdávat na všech firemních akcích či veletrzích.

Lanyards šňůrky na krk

Lanyards šňůrky na krk

sublimace lanyard
Lanyardy - potisk sublimace

Lanyardy - potisk metodou sublimace

Tyto lanyardy jsou skvělým řešení, je to kvalitní produkt za velmi příznivou cenu. Sublimace umožňuje plnobarevný potisk. Jedná se o nejprodávanější reklamní typ lanyardů.Tyto šňůrky na krk jsou vyrobeny z polyesteru, který má šířku 10, 15, 20 nebo 25 mm . Tento potisk umožňuje velmi dobrý a přesný obraz drobných detailů.

Poptat produkt

Lanyards šňůrky na krk ⇓


Poptat produkt


Lanyardy - krátké

Krátké šňůrky  jsou jednoduché a velmi praktické reklamní médium. Můžete si vybrat z  široké škály materiálů a určitě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Poptat produkt

 


lanyardy bez potisku
lanyardy bez potisku

Lanyardy bez potisku

Tento produkt je ideálním řešením, když budete potřebovat lanyard v krátkém čase a levně. Další výhodou je možnost vybrat si ze široké škály barev a doplňků, které jsou k dispozici.

Poptat produkt

Lanyards šňůrky na krk ⇓

 


Šňůrka na krk s kovovým hákem

Šňůrka na krk s kovovou karabinou, odnímatelnou přezkou a bezpečnostním spojem. Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Poptat produkt

Lanyards šňůrky na krk


Lanyardy-jednoduché

Šňůrka s metalickým háčkem. Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Poptat produkt

Lanyards šňůrky na krk ⇓


Lanyard-Neónová šňůrka na krk

Šňůrka na krk s kovovým háčkem, odnímatelnou přezkou a bezpečnostním spojem.Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Poptat produkt

Lanyards šňůrky na krk ⇓


Lanyard-Dvoubarevná šňůrka na krk

Dvoubarevná šňůrka na krk s kovovým háčkem a zapínáním na suchý zip.Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Poptat produkt


Lanyards-šňůrky na krk ⇑ 

Lanyardů
10550
Spokojených zákazníků
18
Hodin zkušeností
9
Uspořeno Kč
32040

Poptávka je první krok k úspěchu.