Lanyards šňůrky na krk

Lanyards šňůrky na krk

Lanyards šňůrky na krk s možností reklamního potisku

Lanyards šňůrky na krk – Vyrábíme lanyardy různých velikostí, materiálů i s různými doplňky. Na zakázku Vám vyrobíme lanyards šňůrky na krk, dle Vašeho přání. Lanyard – šňůra na krk, klíčenka nebo machršňůrka, takto lze nazvat velmi oblíbený reklamní předmět, který pro Vás vyrobíme na míru. Logo či branding můžete mít po celé délce lanyardu. Na lanyards, neboli šnůru na krk je možné tisknout oboustranně. Tiskneme transferem, nebo sublimací. Lanyards je velmi vhodný reklamní předmět.

S pomocí klíčenky skvěle a jednoduše propagujete svoji společnost. Klíčenku můžete rozdávat na všech firemních akcích či veletrzích.

Lanyards šňůrky na krk

sublimace_lanyard
Lanyardy - potisk sublimace

Lanyardy – potisk metodou sublimace

Tyto lanyardy jsou skvělým řešení, je to kvalitní produkt za velmi příznivou cenu. Sublimace umožňuje plnobarevný potisk. Jedná se o nejprodávanější reklamní typ lanyardů.Tyto šňůrky na krk jsou vyrobeny z polyesteru, který má šířku 10, 15, 20 nebo 25 mm . Tento potisk umožňuje velmi dobrý a přesný obraz drobných detailů.

krátké šňůrky na krk
Lanyardy - krátké

Lanyardy – krátké

Lanyards šňůrky na krk – Krátké šňůrky  jsou jednoduché a velmi praktické reklamní médium. Můžete si vybrat z  široké škály materiálů a určitě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

lanyardy bez potisku
Lanyardy - krátké

Lanyardy bez potisku

Tento produkt je ideálním řešením, když budete potřebovat lanyard v krátkém čase a levně. Další výhodou je možnost vybrat si ze široké škály barev a doplňků, které jsou k dispozici.

Šňůrka na krk s kovovou karabinou, odnímatelnou přezkou a bezpečnostním spojem.
Šňůrka na krk s kovovým hákem

Šňůrka na krk s kovovým hákem

Lanyards šňůrky na krk – Šňůrka na krk s kovovou karabinou, odnímatelnou přezkou a bezpečnostním spojem. Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Lanyards - Šňůrka s metalickým háčkem.
Lanyardy-jednoduché

Lanyardy-jednoduché

Šňůrka s metalickým háčkem. Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Lanyard-Neónová šňůrka na krk
Lanyard-Neónová šňůrka na krk

Lanyard-Neónová šňůrka na krk

Lanyards šňůrky na krk – Šňůrka na krk s kovovým háčkem, odnímatelnou přezkou a bezpečnostním spojem.Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Dvoubarevná šňůrka na krk s kovovým háčkem a zapínáním na suchý zip.
Lanyard - Dvoubarevná šňůrka na krk

Lanyard – Dvoubarevná šňůrka na krk

Dvoubarevná šňůrka na krk s kovovým háčkem a zapínáním na suchý zip. Dostupné v mnoha barvách s potiskem i bez potisku!

Lanyards-šňůrky na krk 

Reklamní lanyardy – klíčenky na krk s potiskem

Reklamní lanyardy jsouk klíčenky na krk s vlastním potiskem. Je to oblíbený a užitečný reklamní dárek. Na karabinu lze připnout téměř cokoliv. Lanyardů je k dispozici mnoho typů. Různé barvy, šíře, vybavení a technologie potisku včetně vytkávání.

Chcete na 100% efektivní reklamní předměty?

Hledáte zajímavé a originální papírové dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.

Poptávka