Slaměné a jiné letní klobouky s možností potisku

Barevná stuha ke kloboukům.
Slaměné a jiné letní klobouky

Slaměné a jiné letní klobouky

Slaměné reklamní klobouky jsou ideálním doplňkem letních dnů do města, na pláž a všude tam, kde Vás ochrání před sluncem. Současně doplní vkusně  i Váš letní outfit.

Možnosti potisku a doplnění stuhou s potiskem.

Vyberte si online slaměné klobouky – s potiskem i bez potisku – zde

Klobouk pro volný čas – Leisure hat COOL DANCE

Klobouk pro volný čas – COOL DANCE z prodyšného materiálu, který je možné ozdobit tou správnou stuhou s reklamním potiskem a upoutat pozornost. Tento módní hit je k dispozici v mnoha veselých a trendy letních barvičkách a uchrání Vás před přehřátím.

Slaměné a jiné letní klobouky

Stylové klobouky s potiskem jsou velmi oblíbenou firemní reklamou. Reklamní klobouky jsou vhodné na různá setkání a akce pro klienty i zaměstnance. Slušivá výšivka, nebo potisk bude velmi efektivní propagací vaší společnosti. V případě, že potřebujete originální dárek pro své klienty i zaměstnance si zajisté vyberete z pestrého sortimentu slaměných klobouků nebo praktických plátěných klobouků.

Čepice s kšiltem - 5 panelů
Baseballová čepice  s kšiltem

Baseballová čepice  s kšiltem

Materiál: Polyester a pěna.

Nabízíme velmi pohodlné a skvěle padnoucí kšiltovky. Vždyť kšiltovku využije snad každý, takže reklamní pokrývka hlavy je stoprocentně užitečný dárek. Nabízíme zimní čepice různých barev a stylů, s bambulí i bez. Na kšiltovky je možné tisknout, nebo vyšívat.

Vyberte si online baseballové čepice  s kšiltem – zde

Reklamní plážové tašky s potiskem jsou velice populárními reklamními předměty a dárky. Na pláži vynikne každý potisk i logo na praktických taškách, které budete mít sebou. Tašky potěší jak klienty tak obchodní partnery. Oblíbené jsou tašky z juty a tašky v námořnických barvách. Vaše logo bude na těchto taškách s potiskem všem na očích. 

Plážová taška - "beach bag" s možností potisku novinka na léto
Plážová taška - "beach bag" s možností potisku novinka na léto

Plážová taška – “beach bag” s možností potisku novinka na léto

Plážová taška – “beach bag” s možností potisku skvělá módní novinka na léto: prostorná hlavní kapsa na zip, 2 pohodlné rukojeti, nastavitelný polstrovaný ramenní popruh, velikost tašky lze snížit o cca. 25% sklopením horní části a uchycením na magnetickou západku. Dostupná v různých barvách.

Vyberte si online plážové tašky – zde