100% reklamní předměty, reklamnidary.cz

Reklamní předměty vyrobené na 3D tiskárně

Ano, i to umíme a rádi Vám reklamní předměty na 3D tiskárně vyrobíme

Níže Vám představujeme několik výhod produktů vytvořených na 3D tiskárnách. 3D tisk reklamních produktů je inovativní technologie výroby reklamních předmětů, která umožňuje vytvářet fyzické objekty z digitálních modelů. Tato metoda má mnoho využití v různých odvětvích a nabízí několik výhod. Například rychlá prototypizace – 3D tisk usnadňuje rychlé vytváření prototypů produktů pro testování jejich funkčnosti a designu. To výrazně zkracuje dobu vývoje nových, nejen reklamních, produktů. Moderní 3D tiskárny vytváří velmi přesné a detailní objekty s vysokým rozlišením. To velmi usnadňuje výrobu složitých a precizních produktů.

Prohlédněte si co vše se dá pomocí 3D tisku vytvořit

S 3D tiskem snadno vytváříme individualizované produkty přizpůsobené potřebám konkrétních zákazníků. To je užitečné v oblastech jako je zdravotnictví, móda, reklama nebo průmyslový design. Pro výrobu malých sérií nebo jednotlivých kusů je 3D tisk ekonomicky výhodný, protože nevyžaduje vytvoření drahých forem nebo nástrojů.

Udržitelnost

3D tisk je šetrnější k životnímu prostředí než tradiční výrobní procesy, protože minimalizuje odpad a spotřebu energie. Zde je několik příkladů reklamních předmětů, které jsme vytvořili pomocí 3D tisku:

Přívěsek na klíče - hlava koně
Reklamní 3D klíčenky

Poptat

Reklamní USB disky s potiskem
Reklamní 3D USB Flash disky

Poptat

Vizitkář KIPEE
Reklamní 3D vizitky

Poptat

Medaile Zombie
Reklamní 3D medaile

Poptat

6af730c6 7177 4375 905b C09144badea3
Reklamní 3D bezdrátové nabíječky

Poptat

Bonboniera
Reklamní 3D krabičky s čokoládou

Poptat