3D tisk reklamních předmětů

3D tisk reklamních předmětů - Reklamní předměty na zakázku

Našim klientům rádi navrhneme vhodný propagační dárek přímo na míru.
Třeba i ve vlastním tvaru s aplikací Vašeho loga nebo sloganu.
Neváhejte nám zadat Vaší poptávku nebo představu o tom jaký reklamní předmět poptáváte.
Reklamní předměty pro Vaše firmy s použitím 3D tisku jsou novinkami ve světě reklamních darů.

Nabízíme Vám výrobu reklamních předmětů na míru, vyhotovené pomocí technologie ultra-detailního 3D tisku. Materiály, s kterými pracujeme jsou zdravotně nezávadné.

Veškerá výroba probíhá na základě Vašeho požadavku a bude Vám nejprve vytvořen kreativní koncept.V případě zájmu Vám rádi zdarma vytvoříme kreativní koncept reklamního předmětu.

Kreativní koncept

3D tisk

Kreativní koncept tvoří 3-4 návrhy v podobě skic (obrázek nahoře). Podle Vámi vybraného návrhu vyrobíme 3D model, který je nutný pro výrobu reklamního předmětu.

3D model lze rozdělit do 2 kategorií podle náročnosti provedení. V obou případech lze na produkt umístit logo nebo text. Provedení může být embosované, barvené, nebo tištěné 2D technikou tamponového tisku.

Jednoduchý 3D model

3D model

Jednoduchý 3D model je geometricky zjednodušen do základních tvarů a má méně detailů. Skládá se typicky z jednoho kusu, který je tištěn z materiálu jedné barvy dle stupnice RAL. (Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě.)

Složitý 3D model

Složitý 3D model je geometricky komplikovanější, má více detailů. Lze ho skládat z více segmentů, které mohou být vyrobeny z materiálů různých tvrdostí a barev dle stupnice RAL.

Vytvořte si originální a unikátní reklamní předmět odpovídající vaším přáním, kreativitě a představám, třeba pomocí 3D tisku.

3D tisk reklamních předmětů umožňuje vyrábět malé i velké serie a naše variabilita a možnost se přizpůsobit je obrovská.

 

3D tisk (3D printing) je proces  tvorby třídimenzionálních pevných objektů z digitálního souboru, ve které se objekty vyrábějí pomocí postupného přidávání souvislých vrstev materiálu.

Na třídimenzionální tisk lze použít různé typy materiálů, zejména keramiku a polymery.

Ve srovnání s jinými technologiemi a vybavením pro protetické konstrukce jsou 3D tiskárny obvykle rychlejší, levnější a snadnější při použití. Proto se mnozí domnívají, že v následujících letech bude světová výroba směřovat tímto směrem a postupně nahrazovat tradiční techniky.

Mnoho odborníků  se domnívá, že trojrozměrný tisk bude “novou industriální revolucí”, protože bude decentralizován od tradiční výroby a otevře cestu pro malovýrobu, která bude přizpůsobená současným potřebám.

Trojrozměrné tiskárny se používají hlavně pro výrobu modelů a prototypů od návrhářů, konstruktérů a vývojových skupin nových produktů, kteří tak mají možnost vytisknout díly a součásti z různých materiálů s různými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Technologie správy a přesunu materiálů (nebo jejich reprodukce) se nazývá (digitální) MatterNet, obdobně jako internetová technologie, která umožňuje spravovat a přenášet informace (textové, statické nebo animované obrazy a zvuk) .