Ekologické reklamní předměty do kanceláře

Ekologické reklamní předměty do kanceláře

Ekologické reklamní předměty do kanceláře

Ekologické reklamní předměty do kanceláře s potiskem – samolepící bločky, bloky, zápisníky a diáře z ekologických materiálů.

Ekologické dárky do kanceláře s logem vaší společnosti jsou kvalitní propagací. Vyberte si reklamní předměty do kanceláře a vytvořte si tak své ideální eko-kancelářské reklamní předměty s potiskem.

Ekologické poznámkové bloky, zápisníky, stolní organizéry a příslušenství, desky na dokumenty, kalkulačky, lanyardy a jiné kancelářské produkty vám potiskneme logem vaší společnosti. Najděte si typ, který vyhovuje vaším potřebám a zašlete nám poptávku. O zbytek se postaráme.

Ekologické reklamní předměty do kanceláře

greenConcept

NOTECORK – A5 zápisník

A5 zápisník, 96 linkovaných stránek, měkké desky s korkovým povrchem. Korek je přírodní materiál, vzhledem ke své struktuře a povrchové pórovitosti může být výsledek tisku na stejných předmětech rozdílný.

greenConcept

Poznámkový blok Pallet Block-Mate®

Poznámkový blok Pallet Block-Mate® 1C Obsahuje 540 čistých listů (80 g/m2) papíru na miniaturní paletě. Rozměry listů: 100x100mm.

greenConcept

Zápisník A5 z recyklovaného papíru s obálkou z recyklovaného PET

Zápisník formátu A5 s obálkou z látky s RPET. Obsahuje 80 listů linkovaného recyklovaného papíru 70 g/m2 se stuhovou záložkou a očkem na pero. Lze kombinovat s kuličkovým perem z RPET. Recyklovaný PET plast.

Hledáte zajímavé a originální eko – dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.

Poptávka je první krok k úspěchu !