Reklamní dárky na Vánoce

Reklamní dárky na Vánoce

Reklamní dárky na Vánoce

Reklamní dárky na Vánoce ve stylu “teplé zimní záře

Reklamní předmět jako vánoční reklamní dárek je skvělý způsob, jak poděkovat a chytře se zviditelnit. Vánoce jsou časem pokoje, svátků, radosti a rozdávání dárků. Najdete u nás vánoční reklamní předměty, kterými přineste radost klientům, obchodním partnerům i zaměstnancům. Naše nabídka je plná inspirace, která vám pomůže vytvořit krásné vánoční dárky s logem vaší společnosti.

Svícen z recyklovaného skla Estar
Svícen z recyklovaného skla Estar
Materiál: Recyklované sklo průhledné, výška - 19,00 cm průměr - 19,00 cm

greenConcept

Svícen z recyklovaného skla Estar

Svícen z recyklovaného skla s diamantovým efektem. Vyrobeno z 2 skleněných lahví. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla. Svíčka není součástí balení. Recyklované sklo.

Vánoční ozdoba
Vánoční ozdoba

greenConceptVánoční ozdoba

Vánoční ozdoba s lesklým povrchem, kulatým háčkem a šňůrkou o délce 5,5 cm. Ručně vyrobená dárková krabička z kraftového papíru s průzorem pro dekoraci v přední části. Polystyren. průměr – 8cm

Možnost potisku: Tampon

Dřevěná ozdoba se stromem
Dřevěná ozdoba s hvězdou

greenConceptDřevěné vánoční ozdoby

Kulaté dřevěné ozdoby se stromem nebo hvězdou uvnitř. Lze zavěsit za háček se šňůrkou. Ručně balená, s kartičkou z kraftového papíru na zadní straně. MDF.

Možnosti brandingu: Laser / Gravirovani

Reklamní dárky na Vánoce

Svícen na čajovou svíčku z recyklovaného skla

greenConceptSvícen na čajovou svíčku z recyklovaného skla

Svícen na čajovou svíčku z recyklovaného skla ve tvaru Santa Clause. Při jejich výrobě byla recyklována 1 skleněná láhev. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla. Čajová svíčka není součástí balení. Recyklované sklo.

Možnost potisku: Tampon

Látkový Bluetooth® reproduktor Fashion

Látkový Bluetooth® reproduktor Fashion

Bluetooth® reproduktor Fashion nabízí skvělý zvuk a provedení v moderním stylu. Mřížka reproduktoru je obalena tkaninou a pouzdro je měkké na dotyk. 3wattový driver reproduktoru zajišťuje pořádný výkon a díky vestavěnému ovládání hudby a mikrofonu můžete kdekoli poslouchat hudbu nebo třeba pořádat skupinový telefonní hovor, aniž byste vzali telefon do ruky. S vestavěným akumulátorem o kapacitě 400 mAh může vaše hudba znít i déle než 2 hodiny. Pracovní dosah Bluetooth® činí 10 metrů (33 stop). Bluetooth® verze 5.0. ABS plast.

eco adventni kalendar

Vánoční sladkosti

VÁNOČNÍ SLADKOSTI, cukrovinky, čokolády, perníčky, nebo adventní kalendáře s potiskem. Můžeme vyrobit téměř jakýkoliv sladký dárek s vánočním potiskem a firemním logem – více na www.reklamni-cukrovinky.cz

Podobné příspěvky