reklamní hrnky

Reklamní hrnky, hrnečky a nápojové sady

Reklamní hrnky, hrnečky a plastové kelímky

Hrnky a hrnečky jako propagační předměty

reklamní hrnkyReklamní hrnky – Hrneček je dárek, který vždy potěší.  Nabízíme hrnky různých barev, velikostí a tvarů s potiskem dle Vašeho přání. Minimální odběry jsou již od 50 ks. Rovněž jsou k dispozici čajové konvičky, plastové hrnky, kelímky, barevné sklenice, keramické hrnky s plochou na vybarvení, sady hrnků a podšálků, podšálky, termohrnky, hrnky se silikonem, skleněné hrnky, nebo hrnečky upravené pro sublimaci. Kovové a smaltované hrnky, hliníkové hrnky, hrnky z nerezoceli s karabinou.

Reklamní hrnky – Různé barvy a různá provedení vše vhodné pro branding a propagaci!


vanocni_dotisk_loga Vánoční hrnečky


Reklamní vánoční hrnky – Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. K dispozici je mnoho hrnků s vánočním motivem, sady hrnečků a dárková balení. Více zde.

Firemní hrnky snadno připomenou každému vaši obchodní společnost, živnost nebo produkt. Potřeba dodržování pitného režimu a tudíž každodenní využívání činí z reklamních hrnků s potiskem skvělý reklamní předmět – online objednávku můžete uskutečnit i na našem eshop.firemni-reklama.cz

Kovový hrnek s karabinou

Hrnek z nerezové oceli s barevnou karabinou. Objem 200 ml. Barvy karabiny jsou žlutá, červená, zelená, modrá, nebo černá. Rozměr výrobku 70×80 mm.

Jezdíte rádi kempovat, ale nemáte na to moc čas? Pořiďte si aspoň hrneček, který Vám ty skvělé okamžiky připomene. Tento hrneček je nejen zajímavý svým provedením, ale i praktičností. Vyrazili jste do přírody a hrneček už se nevejde do Vašeho přeplněného batohu? Připněte si kovový hrnek s karabinou na pásek a hurá do hor.

Na hrnek lze aplikovat laser, nebo výpal. Tak ze svého hrnku rázem uděláte reklamní propagační předmět pro Vaši firmu.

Široký celonerezový hrnek 200 ml s uchem, které tvoří karabina. Ideální pro kempování či jiné aktivity v přírodě. Vnější i vnitřní plášť z nerezové oceli.

Online vizualizace loga na hrnkách zde

Dárková sada hrnků Moscow Mule
Dárková sada hrnků Moscow Mule
Táborákový hrnek 475 ml
Táborákový hrnek 475 ml
Termohrnek s karabinou Alps
Termohrnek s karabinou Alps

Reklamní skleněný hrnek

Reklamní skleněný hrnek – Hrnek z matného skla s možností potisku. V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem. Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje. Reklamní skleněný hrnek si můžete nechat potisknout přesně podle vašich představ.

V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem.

Vybírat můžete například z katalogu nejrůznějších hrnečků zde.

Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje.

Reklamní skleněný hrnek si můžete nechat buď potisknout nebo pískovat.

Reklamní skleněný hrnek
Reklamní skleněný hrnek

Eshop-europegift.eu – Široká nabídka hrnků – zde

Reklamní termohrnky

Reklamní termohrnky – klasické, avšak stále velmi oblíbené reklamní dárky, které potěší a zahřejí nejen v zimních měsících. V našem sortimentu naleznete celou řadu designových, odolných a kvalitních termohrnečků, které dozajista naleznou své využití nejen na cesty, ale i kanceláři a v domácnosti. Vybírat lze z mnoha barev, velikostech, tvarech a provedeních. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo.

Vybírat lze z mnoha barev, velikostí, tvarů a provedení. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo, nebo jakékoliv jiné sdělení formou laserového gravírování, sítotisku či tamponového potisku, a to vždy v závislosti na použitém materiálu hrnečku.

Termo hrnek Americano® Espresso 250 ml
Termo hrnek Americano® Espresso 250 ml
Termo hrnek Brite-Americano® pneumatika 350 ml
Termo hrnek Brite-Americano® pneumatika 350 ml

Eshop-europegift.eu – Široká nabídka termohrnků – zde

 

Prohlédněte si hrnky, hrnečky a termohrnky z řady” bluecollection”

Reklamní hrnek

Reklamní hrnek –  klasický a stále oblíbený reklamní dárek, který vždy potěší. V našem sortimentu naleznete celou řadu hrnečků v různých provedeních, barevných variacích a typech. Od velkých hrnečků na čaj, elegantní šálky na kávu až po luxusní sady s konvičkami a cukřenkami. Reklamní hrnky je možné opatřit výpalem, pískováním či sublimací, přičemž tyto tiskové technologie zaručují barevnou stálost.

Hrnečky je možné objednávat již od 24 ks s vlastní grafikou.

 

Většina hrnků je vhodná do myčky, a to i v případě dekorování.U většiny předmětů je součástí balení bílá lepenková krabice.


Reklamní hrnky

Hranatý reklamní hrnek

Hranatý reklamní hrnek –  Hrneček se čtvercovým profilem a bílým vnitřkem. Druh tisku: výpal. Možnosti tisku: jednobarevně, nebo plnobarevně. Minimální odběrové množství: 50 ks. Objem 0,25l. Máte rádi netradiční věci? Tento speciální hrnek s čtvercovým profilem zaujme na první pohled. Jeho bílý vnitřek zdůrazní modrou barvu hrnku zvenčí.

Levný reklamní hrnek

Levné reklamní hrnky – Menší  i větší  hrnky . Mnoho hrnečků vyrábíme v několika barevných provedeních a to ve žluté, oranžové, modré a zelené. Na hrneček se dá aplikovat výpalový obtisk. Minimální odběrové množství je 50 kusů. Pokud hledáte jiný, než klasický hrneček, tak tyto levné reklamní hrnky jsou skvělou alternativou.

Reklamní hrnky

Cestovní hrnky a termohrnky – Plastové kelímky – krabičky na hrnky-zde

Hrnky a sklenice – Vyberte si online!!! S potiskem i bez potisku!!

Reklamní hrnky – online – zde

Poptávka je první krok k úspěchu !