Sada na manikůru s možností potisku

Reklamní manikúry jsou součástí předmětů pro péči o zdraví a vzhled. Reklamní manikúry s potiskem jsou výborným a praktickým propagačním dárečkem. Na manikůrách vynikne vaše logo, jelikož nabízí poměrně velký prostor k potisku a tento malý dárek potěší skutečně každého obdarovaného. Manikúrní sady obsahují nůžky, pilník, pinzetu, zatlačovač kůžičky, malé a velké kleštičky na nehty a jsou balené v elegantních pouzdrech různých typů.

Elegantní 6-ti dílná manikůra v obdélníkovém pouzdře.
Sada na manikůru

Sada na manikúru

Komplet pro péči o nehty v červeném nebo černém pouzdru s možností potisku. Reklamní sety na manikůru – v našem sortimentu naleznete široký výběr různých setů na manikůru, např: 12-ti dílná manikůra a sada na make up v pouzdře z umělé kůže na zip 10-ti dílná manikůra a sada na make up v pouzdře z umělé kůže.

Reklamní sada na manikúru

V našem sortimentu naleznete široký výběr různých sad na manikúru, online výběr manikůr klikněte – zde

12ti dílná manikúra a sada na make up
12ti dílná manikúra a sada na make up

12ti dílná manikúra a sada na make up

POPIS PRODUKTU: 12ti dílná manikúra a sada na make up v pouzdře z umělé kůže na zip.

ROZMĚRY VÝROBKU: 150×140×28 mm
TECHNOLIGIE POTISKU: doporučeno – tampon (15×15 MM)

Manikůra a šitíčko
Manikúra a šitíčko

Manikúra a šitíčko – pomocník na cesty se skládá z pilníku, pinzety, nůžek na nehty a obsahuje vnitřní kapsu na šitíčko s jehlami, 6 nití různých barev, zavírací špendlík a 2 knoflíky.Celý set vypadá jako knížka s hliníkovým rámem , přetažená elastický popruhem, a na vrchní straně je umístěna kovová destička pro Vaši reklamu.

Reklamní sada na manikúru

Hledáte zajímavé a originální reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.