Antistresové předměty

Antistresové předměty

Antistresové předměty k relaxaci

Reklamní předměty a reklamní dary antistres, široký výběr nejrůznějších naleznete zde.

Antistresové předměty mohou mít různé tvary a velikosti. Antistresové předměty mohou být velmi originální reklamní předmět, které si lidé nechávají dlouho a velmi rádi s nimi hrají.

Antistresové reklamní předměty a reklamní dary jsou k dispozici v určitých standartních tvarech, které je možné objednat ze skladových zásob. Mezi tyto reklamní předměty patří například: antistresová zeměkoule, různé postavičky jako policista, kuchař, lékař, sestra, kominík. Nebo také postavičky z říše zvířat jako například antistres kůň, nebo antistres kráva a další.

Pokud antistres  předměty dle Vašeho výběru

nejsou k dispozici skladem, je možné je nechat vyrobit přímo na míru, a to včetně různých detailů, barev na základě požadavků zákazníka a hlavně s logem zákazníka nebo firmy.

Na antistresové předměty je poměrně složité tisknout nebo umístit jiný branding, proto antistres výrobek na míru je velmi zajímavé a ideální řešení. Originál je vždy originál i v případě, že se jedná o reklamní antistres předměty. Může být použit jako reklamní dárek.

Katalog pro vaši inspiraci!

Papírové kapesníčky v reklamním boxu

Box obsahuje 50 ks dvouvrstvých kapesníčků o rozměru 200 x 200 mm

Rozměr boxu: 205 x 115 x 35 mm

Minimální odběr: 100 ks pro jednu grafiku. Od 1.000 ks je u vybraných typů možno volit kapesníčky parfemované.

Kromě klasického kvádru, v našem sortimentu naleznete boxy ve tvaru pyramidy, auta, kelímku, válce a mnoho dalších.

U tohoto produktu je také možná zakázková výroba, kdy si sami vyberete tvar, rozměr boxu i počet kapesníčků uvnitř.

beam_large2-1-300x244

Propagačních produktů z řady osobní péče je široká škála,  nejedná se pouze o reklamní mýdla, gely a krémy, ale také balzámy na rty, soli do koupele, antibakteriální gely a další. V reakci na potřeby dnešního moderního světa, který je zaměřený na zdravý životní styl, jsme pro Vás připravili bohatou nabídku kosmetických výrobků a výrobků pro osobní hygienu.