Reklamní těstoviny

Reklamní těstoviny jsou neobvyklým reklamním darem libovolného tvaru, různých chutí a v různých barevných provedeních.

Kvalita, tvar, chuť a barvy jsou pro výrobu "Reklamní těstoviny"nejvyšší prioritou. Kreativní design těstovin je výsledkem flexibility technologických procesů. Dlouholeté zkušenosti se zpracováním těstovin pomocí moderních strojů pak utváří celkový úžasný dojem. Složení těchto zajímavých těstovin je pouze z kvalitních surovin, nejlepší tvrdé pšenice, bez konzervačních látek a barvené jsou pouze přírodními barvivy, jelikož zdravá výživa je pro výrobu prioritou.
Reklamní těstoviny jsou jedinečné nejen svými tvary, ale také chutí. Díky originálním receptům s nejlepšími přísadami, přísným kontrolám kvality jakosti v každé fázi výroby a velké pozornosti věnované detailům si zasloužil tento výrobek - Pečeť kvality: Gutting Pfalz PASTA. Reklamní těstovinové výrobky dosáhly nejlepších výsledků a ohodnocení.

Reklamní těstoviny se vyrábí s tvrdé pšeničné krupice, která - zajišťuje nejlepší stabilitu při vaření a bobtnání těstovin.
Reklamní těstoviny se vyrábí nejen jako „normální“ žluté nudle, ale i v barevném dekoru. Různé barvy (červená, zelená, žlutá, černá, hnědá, fialová, oranžová), upoutají pozornost téměř každého. Barvené jsou bez konzervačních látek a pomocí přírodních barviv, která jsou vyráběna ze zeleniny ( špenát, řepa, paprika, mrkev nebo rajčata).
Výrobce je specialistou na těstovinový design a těstoviny jsou označeny štítkem CMA, který se používá pro výrobky s „ověřenou kvalitou“.
Reklamní těstoviny jsou oceněny "Zlatou medailí" za vynikající propagační předměty v kategorii „Reklamní předměty“ a byly oceněny i mezinárodní cenou „reklamní dárek Award 2003“.

Reklamních těstovin a jejich variací je  více než 150 druhů ! Sortiment  reklamních těstovin nabízí motivy těstovin pro mnoho příležitostí, zálib, profesí a preferencí (například srdce, čtyřlístek, prasátka, traktory, hroznové víno, dětské těstoviny,  vánoční nudle, koně i auta ...)
Chuťově jsou k dispozici těstoviny se speciálními příchutěmi (například divoký česnek, bylinky, kaštany, víno z vinice, bylinky, chilli, citron, pralinky, čokoláda ...)a také
normální těstoviny typu, rolované nudle, tortellini, špaldové nudle, špenátové nudle...Sortiment obohacuje i mnoho nápadů na těstovinové dárky, např. Dárkové koše s těstovinami, ozdobné jutové pytle s těstovinami a omáčkou, těstoviny ve sklenicích, těstovinové kleště a dřevěné lžíce a mnoho jiných dárkových balení se skvělými nápady.

Těstoviny lze vyrobit ve tvaru vašeho produktu, nebo vašeho loga.Takovéto těstoviny způsobí mezi vašimi klienty přinejmenším pobavení a rozruch a klient si Vás bude dobře pamatovat. Reklamní těstoviny mohou být použity třeba jako doplněk k vizitce, nebo jako vánoční dárek v atraktivním obalu ( různých velikostí, jako je vaše značka), ve skleněné nádobě, nebo s chutným receptem.

V atraktivním barevném provedení bude každá jednotlivá těstovinka zastupovat vaši firmu v patřičném designu a barevném provedení. Jelikož jsou těstoviny z tvrdé pšenice, tak i po vaření zůstává tvar dokonalý.

Existuje již více než 100 speciálních formací, z nichž si mnohé můžete objednat. Pokud byste chtěli mít své logo nebo jiný motiv v podobě těstovin, kontaktujte nás. Roky zkušeností s výrobou, flexibilita a tvořivost zaručují váš reklamní úspěch!
Dostupné jsou všechny možné velikosti balení, lahodné gurmánské těstoviny a jiné těstoviny v různých cenových kategoriích.

Minimální objednávka: 50 kg

Poptávka je první krok k úspěchu !