Reklamní mýdla a gely

Reklamní mýdla a gely a wellnes sady

Reklamní mýdla, wellness sady a gely s Vaší značkou

Reklamní mýdla a gely a reklamní kosmetika je výborným a praktickým propagačním dárečkem, který potěší skutečně každého obdarovaného. Katalogy reklamních předmětů z řad kosmetiky, osobní hygieny a péče naleznete zde .

Reklamní mýdla a gely
Reklamní mýdla a gely

Reklamní mýdla a gely

Propagační kosmetické přípravky v lahvičkách různých tvarů s pumpičkou.

Mýdla  a  gely v reklamě – V poslední době se do popředí reklamního světa čím dál více dostávají reklamní kosmetické výrobky a produkty pro osobní hygienu. Dáno je to především tím, že jsou nové, neokoukané a velice praktické. Propagačních produktů z řady osobní péče je široká škála – nejedná se pouze o reklamní mýdla, gely a krémy, ale také balzámy na rty, soli do koupele, antibakteriální gely a další.

Na našem eshopu www.europegift.eu naleznete rozsáhlý sortiment reklamních předmětů pro wellness a zdraví. Tyto předměty jsou rozčleněny do kategorií, ve kterých si můžete vybírat dle různých parametrů. Využijte on-line kalkulátor potisku, který Vám nabídne dostupné možnosti potisku a použijte automatickou 3D vizualizaci loga a online editor potisku.

Wellness sada
Wellness sada

Reklamní gely a také wellness sady 

Wellness sada: zabalena v průhledném obalu se zipem

Obsahuje: sůl do koupele, pemzu, kartáček na ruce a houbičku – více zde

Reklamní mýdla a gely

wellness sada
Wellness sada

Sada Pro Wellness Sweet Harmony

 Wellness sada: zabalena v průhledném obalu

Sada pro wellness SWEET HARMONY obsahuje láhvičku s koupelovou solí, pemzu, kartáček na nehty a peelingovou houbu, balená v dárkové krabičce – více zde

Reklamní gely a wellnes sady

antibakterální gely

Antibakteriální gely jako reklamní předmět

Zejména ANTIBAKTERIÁLNÍ GELY jsou velmi žádaným  a zajímavým artiklem, jehož prostřednictvím můžete účinně propagovat své jméno a značku.

Reklamní mýdla a gely a wellnes sady

Více můžete nalézt v sekci katalogů zde , nebo nás neváhejte kontaktovat.

Hledáte zajímavé a originální reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.