Publikováno

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky

Vánoce jsou oblíbeným obdobím každého z nás. Chcete dokonalý dárek, který potěší vaše klienty a obchodní partenry? Nebo snad připravujete vánoční akci? Naše společnost má vše potřebné, širokou škálu reklamních dárků a předmětů, které upoutají pozornost. Vyberte si mezi produkty denní potřeby, pracovními produkty, domácími potřebami a originálními dárky ten, který odpovídá profilu vaší společnosti, a dejte své značce v letošní sváteční sezóně vyniknout.

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky

Tipy na oblíbené firemní vánoční dárky
Stojánek na mobil z březové překližky ve tvaru soba.
Stojánek na mobil z březové překližky ve tvaru soba.

Kategorie technologie a mobilita je rozsáhlá  a tento sortiment patří mezi oblíbené vánočními dárky. Naleznete zde reklamní USB flashdisky, powerbanky, nabíječky, sluchátka a mnoho jiných reklamních předmětů, které jsou vhodné jako příslušenství k PC, mobilům i tabletům. Reklamní powerbanka nebo reklamní USB Flash disk s vaším logem bude krásným i praktickým dárkem pro vaše obchodní partnery. 

016_AP809348
Drobnosti s vánoční tématikou

Mezi vánoční dárky neodmyslitelně patří i drobnosti s vánoční tématikou. Radost můžete udělat ozdobou na stromeček, propiskou, klíčenkou, nebo třeba stojanem na svíčku.

007_AP722500
Hrneček s reklamním potiskem

Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. 

047_AP846002
049_AP722504-AP722495-21
053_AP808038
013_AP899007
Reklamní předměty pro děti

Reklamní předměty pro děti i dospělé, které potěší všechny věkové kategorie! Reklamní hry, plyšové hračky, antistresové míčky, omalovánky, pastelky, puzzle, spinnery, jo-jo, přívěsky, píšťalky, švihadla, frisbee, míče, ale i textil.

Reklamní předměty s potiskem na Vánoce jsou skvělým způsobem jak poděkovat a současně se zviditelnit. Najdete u nás originální vánoční reklamní dárky i různé figurky Santa Clause a vánoční koule. 


Vánoční dárky 
s firemním logem nebo jiným potiskem dle vašeho přání jsou vždy originálním vánočním dárkem. Atraktivní firemní dárky k Vánocům dělají radost všem obdarovaným a zároveň opatřené vlastním potiskem prezentují firmu na úrovni.

Tipy na reklamní předměty:

 5 reklamních předmětů pro zahřátí vašich zaměstnanců 

 Obliba 100% ekologických kelímků roste den za dnem 

Papírové předměty s potiskem na Vánoce jsou rovněž skvělým způsobem jak poděkovat a současně se zviditelnit –  více zde