Publikováno

100% ECO PAPÍROVÉ KELÍMKY

100% ECO PAPÍROVÉ KELÍMKY

100% ECO PAPÍROVÉ KELÍMKY S POTISKEM

 

100% ECO PAPÍROVÉ KELÍMKY – Reklamní papírové kelímky jsou ideální pro reklamu a budování povědomí o brandu neboli značce. Propagujte svůj brand také pomocí 100% ekologických papírových reklamních kelímků s vlastním potiskem, které budou dokonalým reprezentantem vaší značky! Jsou ekologické, jsou praktické a mohou být všude!.

100% ekologické papírové kelímky Vám potiskneme plno barevně, ve fotografické kvalitě.

Nejpopulárnější jsou 100% ekologické, 100% biologicky rozložitelné reklamní papírové kelímky. 100% ekologické papírové kelímky mají certifikací PAP21 a splňují nejpřísnější kritéria pro recyklaci s papírovým odpadem.

 

PAPÍROVÉ KELÍMKY

PAPÍROVÉ KELÍMKY

Výrobky splňující certifikaci PAP21 mají zespodu umístěné logo Paper2Paper a PAP21. Používejte pro svou reklamní prezentaci pouze 100% ekologické a kvalitní papírové kelímky.

 

PAPÍROVÉ KELÍMKY

Neekologické reklamní papírové kelímky s povrchovou úpravou na bázi PE obsahují plast a musí mít dle nařízení (EU) 2020/2151 na sobě umístněné logo „Plast ve výrobku“

 

 

100% ECO PAPÍROVÉ KELÍMKY

100% ekologické reklamní kelímky si můžete objednat na eshopu Firemní reklama https://eshop.firemni-reklama.cz/bio-kelimky-jednostenne-c21/ Pro všechny kelímky máme v sortimentu odpovídající víčka – standardní i PLA v bílé, černé a přírodní barvě. Více informací a další papírové kelímky můžete najít na: https://www.papirove-dary.cz/papirove-kelimky-a-jine-obaly/.

Papírový kelímek naplněný horkou kávou je pro některé lidi vzhledem ke své teplotě neudržitelný. V tomto případě přicházejí na pomoc termopásky, které chrání citlivé ruce a zároveň představují vynikající reklamní médium. Termopásky se hodí pro každý typ papírového kelímku, pro keramický hrnek bez rukojeti či skleněný šálek – více zde


V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8