Publikováno

Udržitelné reklamní předměty a dárky

Udržitelné reklamní předměty a dárky

Udržitelné reklamní předměty a dárky v roce 2022

Udržitelné reklamní předměty a dárky

Malé změny mohou znamenat velký rozdíl. Reklamní předměty mohou být udržitelné, jejich výroba se důrazně zaměřuje na cesty k nahrazení a zavedení zelených variant do základního nabízeného produktového portfolia reklamních předmětů. Při výrobě se zvyšuje využití recyklovaných a obnovitelných materiálů tak, aby se předcházelo i zbytečnému odpadu. Naším cílem je motivovat klienty i kolegy,  aby si vybudovali dlouhodobý a udržitelný vztah s produkty, které obdrží jako reklamní a propagační pozornost. Chceme vás inspirovat novými kolekcemi produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Udržitelné reklamní předměty a dárky – Recyklované materiály a nové produkty vyrobené z recyklovaných materiálů s pozitivním dopadem na náš svět. 


ABS plast (akrylonitril-butadien-styren) je 100% recyklovatelný. Proces recyklace je jednoduchý a podobný recyklační metodě PET. Jakmile je recyklovaný ABS plně zreformován je připraven k opětovnému použití. ABS lze recyklovat 2 nebo vícekrát.

Stojánek a bezdrátová nabíječka
Stojánek a bezdrátová nabíječka

 

Stojánek a bezdrátová nabíječka.Materiál. 35% pšeničná sláma a 65% ABS. Umístěte na něj smartphone a začněte nabíjet.

Více produktů z ABS plastu – zde

 

 

 

 

 


RPET
PET je nejběžnější typ plastu, který se většinou používá pro balení nápojových lahví a nádob na jedno použití. Velká část pevného odpadu na světě je připisována právě tomuto obalu. Recyklovaný PET je známý jako RPET a je to nejrozšířenější recyklovaný plast na světě. Použití recyklovaného PET tím vede ke snížení dopadu na životní prostředí.

Tlačítkové kuličkové pero z RPET
Tlačítkové kuličkové pero z RPET

 

Tlačítkové kuličkové pero z RPET. Modrý inkoust.

Více produktů z RPET – zde

 

 

 

 

 


Recyklovaný papír
Nová řada papírových výrobků vyrobená s ohledem na udržitelnost. Jeden z mnoha způsobů, jak se přizpůsobuje výroba reklamních předmětů tak, aby  pomohla ekosystému. Jakmile je papír vytříděn, zpracovává se na použitelné suroviny, které se formují nejen do reklamních předmětů.

Recyklovaný zápisník
Recyklovaný zápisník

 

 

Recyklovaný zápisník s linkovanými papíry, 70 stran: Lepící papírky na poznámky. Má elastickou šňůrku a obsahuje kartonovou tužku s ABS zakončením, černý inkoust.

Více produktů z recyklovaného papíru  – zde

 

 

 


Prozkoumejte také eko kelímky a ekologické recyklované obaly , které využijete pro různorodé firemní účely.

 

V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8