Publikováno 1 komentář

Jak zvládnout stres

Jak zvládnout stres

Jak zvládnout stres – Antistresové pomůcky jako reklamní předmět

Jak zvládnout stres?
Každý den vynakládáme obrovské úsilí, abychom stres ze svého života odstranili. Co přesně nás tak stresuje? Co je stres? Jaké jsou jeho příznaky?

V neděli večer se vám špatně spí, protože víte, že druhý den půjdete do práce s tím, že se ráno probudíte nejen nervózní, ale i unavení. Nejste sami. Výzkumy odhadují, že asi 40 milionů lidí bojuje se stresem a práce je jednou z nejčastějších příčin stresu. „Mnoho lidí se po návratu z dovolené obává o nevyřízené věci.“ Roli hraje i to, jakou jste měli dovolenou – stihli jste si odpočinout a pobavit se nebo byla i ta stresující?

Odborníci navrhují několik jednoduchých postupů, které vám pomohou zvládnout stres.

Uvědomte si své pocity – Je mylnou představou, že stres je špatný. „Stres je poselstvím a jako každá jiná emoce je zdrojem informací o vašem vnitřním a vnějším stavu.” Zahoďte své rytmy a pozorujte fyzické pocity a myšlenky, které vám stres způsobuje.” To však neznamená, že byste to měli ignorovat nebo se snažit vzdorovat. Ale změnou pohledu na stres můžete změnit způsob, jakým na něj reagujete. Berte stres jako známý pocit, jako emoci a ne jako něco děsivého, co se děje ve vašem životě.

Jak zvládnout stres

Upravte svou rutinu – Dělejte něco, co uklidní vaši mysl, jako je třeba čtení knihy, poslech oblíbené hudby, nebo sledování filmu.

Snížení pracovního stresu předpokládá dlouhodobé cíle.
Zlepšení potěšení a pohodlí ve vztazích s kolegy.
Zlepšení sebevědomí a pocitu kompetence při zvládání profesních povinností.
Rozvoj ducha spolupráce a přijetí supervize v pracovním kontextu.
Zvýšit pracovní spokojenost a výkon díky lepší komunikaci a zvládání stresu.

Zkuste použít antistresové pomůcky a hračky, které vám přinesou sníženou hladinu stresu! Jsou ideální pro zmírnění stresu a napětí spojeného s pracovními záležitostmi i osobním životem. Antistresové pomůcky se hodí do domácnosti i na cesty a jsou skvělým reklamním dárkem na veletrhy, festivaly, obchodní schůzky, školení a k jiným příležitostem. Vyberte si antistresové hračky podle vlastního vkusu a eliminujte stres z životů vašich kolegů i obchodních partnerů. Antistresové dárky s potiskem jsou reklamními předměty, které nezůstanou bez povšimnutí. Mačkací hračku vezme do ruky každý několikrát denně. Firemní logo tedy ulpí snadno každému v mysli.

Jak zvládnout stres
Jak zvládnout stres

V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8

 

 

Komentáře nejsou povoleny.