Publikováno

I červený koberec s vlastním potiskem

I červený koberec s vlastním potiskem

I červený koberec s vlastním potiskem, vaším logem a grafikou

Koberce od světových výrobců rohoží s vlastním potiskem.  Oblíbené rohože s pogumovaným povrchem, která zachytávají nečistoty a jsou oblíbené ve všech prostorech.

Koberce a rohože mají  skvělé technické a tiskové možnosti a k dispozici je velký sortiment výrobků, které vyhovují  různým požadavkům.

Rohože najdete v různých koutech světa, ve velkých obchodních společnostech, v nemocnicích a hotelech, v letadlech, vlacích a automobilech i na výrobních linkách v továrnách. Kvalitní fotorealistické tiskové procesy umožňují vyrábět rohože pro širokou škálu použití, od jednoduchého uvítacího vzkazu až po složité firemní logo.

I červený koberec s vlastním potiskem – Rohože jsou vyráběny výhradně v Evropě pro evropský trh a  všechny jsou certifikovány podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s pečetěmi kvality.

rohož Brush-Mat
Od nejmenší rohožky až po největší místnost

Jasné, živé, barevné, odolné a všude použitelné rohože.
Od nejmenší rohožky až po největší místnost, v interiéru i exteriéru, rohož Brush-Mat se hodí doslova všude!

Toto barevné polypropylenové vlákno je ideální pro použití jako vnitřní nebo venkovní zábranová rohož. Díky odolné struktuře povrchu se smyčkovaným vlasem je ideální jako rohož pro odstraňování silného prachu a nečistot. Stejně tak je rohož Brush-Mat ideální jako celoplošná podlahová krytina v místnosti. Dodává se v jednobarevných rolích nebo s vykládanými vzory na zakázku, nechte volný průběh svému tvůrčímu géniu a vytvořte něco mimořádného pro podlahu ve vaší firmě nebo vstupní prostor. Jako rohož s logem vylepší každý vchod nebo průčelí obchodu a podpoří firemní image, přičemž bude fungovat jako ochrana podlahy.
 • Jasné barvy Odolné proti opotřebení Polypropylenový jehlový vlas Žebrovaná struktura odolná proti rozdrcení Podklad z granulované pryže a latexu Vyrobeno v Evropě
Odolná podložka s logem pro bezpečnostní sdělení
Odolná podložka s logem pro bezpečnostní sdělení

Odolná podložka s logem pro bezpečnostní sdělení
Velmi odolná rohož s logem, která nabízí plně přizpůsobená sdělení nebo grafiku, jež jasně vyniknou živým a dobře viditelným způsobem.

Díky možnosti výběru standardních nebo zakázkových sdělení vytištěných na této poutavé bezpečnostní rohoži jistě upoutáte pozornost v každé situaci, která vyžaduje, aby si vašeho důležitého sdělení někdo všiml.

Venkovní rohože
Venkovní rohože

Vlastní návrhy pro dokonalou venkovní rohož!
Venkovní rohože z drásavých vláken zná prakticky každý. Tyto odolné rohože jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a obzvláště necitlivé na hrubé nečistoty, což je činí ideálními pro venkovní použití. Bohužel je však výběr barev většinou omezen na zelenou.

big-size

Koberec Big-Size je ideálním řešením pro každou společnost nebo značku, která chce zvýšit povědomí a uznání. Ideálně se hodí pro výstavní stánky, akce nebo propagační plochy v obchodech či obchodních domech.

 • Vlastní návrhy
  Pokročilý nylonový povrch a podklad bez PVC
  Skvělá schopnost zachycovat nečistoty
  Šířka až 4 m
  Délka až 40 m
  Vyrobeno v Evropě
Víceúčelová reklamní rohož
Víceúčelová reklamní rohož

Víceúčelová reklamní rohož
S vlastním potiskem, perfektní pro reklamu v místě prodeje.

Díky tisku ve fotografické kvalitě s vysokým rozlišením lze na této vinylové podložce ztvárnit téměř jakoukoli grafiku kampaně.

Podložka je navržena pro prezentaci jasných, barevných, poutavých reklamních kampaní v obchodech, showroomech, na výstavách, akcích a výstavních plochách.

Tato rohož se neomezuje pouze na podlahu, pro rohož existuje široká škála použití, jako je pult, výstavní panely, nástěnný panel, výstavní plocha, vlastně kdekoli, kde je rovný povrch.

Barový běhoun s nejvyšším rozlišením obrazu
Barový běhoun s nejvyšším rozlišením obrazu

Barový běhoun s nejvyšším rozlišením obrazu
Tato profesionální rohož s má nejvyšší rozlišení obrazu, jaké je u funkční rohože k dispozici.

Díky plné fotorealistické kvalitě tisku CMYK jsou značky, loga a marketingová sdělení krásně viditelná.

Jelikož je tato podložka určena pro bary a pulty, vaše reklamní kampaně se budou těšit pozornosti zákazníků přímo v místě prodeje

Vynikněte s vlastním reklamním kobercem a rohožkou s potiskem.  Pomůžeme Vám vybrat a aplikujeme na ně Vaše logo, slogan, nebo jiný vámi vybraný grafický návrh, kontaktujte nás zde

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8