Publikováno

10 nejoblíbenějších reklamních předmětů pro děti

10 nejoblíbenějších reklamních předmětů pro děti

10 nejoblíbenějších reklamních předmětů pro děti

10 nejoblíbenějších reklamních předmětů pro děti
Firemní dárky pro děti nebo reklamní dárky pro společenské akce zaměřené na děti. Nezbytné produkty, které vykouzlí dětem úsměv na tváři a budou pro ně nezapomenutelné.

Jednou z příležitostí kdy je vhodné obdarovat děti je Mezinárodní den dětí. Dětský den není jen jeden, ale vzniklo jich více postupně v různých částech světa. V České republice se slaví 1. června. Jiné země konají oslavy na Světový den dětí v jiný den, např. 20. listopadu. Nicméně Den dětí se slaví pravidelně každý rok po celém světě. Jeho hlavním účelem je připomenout důležitost dětí na světě, upozornit na jejich práva a potřeby.

Oslavy jsou různé. Často se dětem dávají při oslavě čokolády nebo jiné sladkosti. Výjimkou nejsou ani drobné hračky jako dárek pro nejmenší děti. Od sad pastelek a prasátek až po kbelíky na písek a dřevěné hračky.

10 nejoblíbenějších reklamních předmětů pro děti

Reklamní želé bonbony

Mezi reklamními sladkostmi si můžete vybrat i želatinové bonbony. Jsou zabalené po několika kusech v malém sáčku s možností potisku vaším firemním logem nebo značkou.

Více zde

Reklamní lízátka

Plochá/ placatá, chutná a kvalitní reklamní lízátka patří k nejoblíbenějším reklamním cukrovinkám a to především díky velkému prostoru pro reklamní potisk na obalu a také pro širokou nabídku příchutí a tvarů.

Více zde

Reklamní ovocné džusy

Reklamní ovocný džus s vlastní reklamní etiketou. Reklamní ovocný džus je dodáván v PET láhvích o objemu 330 ml s celobarevnou personalizovanou etiketou.

Více zde

Reklamní tužky a propisky

Reklamní psací potřeby s vlastním potiskem, patří mezi oblíbené reklamní předměty. Logo Vaší firmy vynikne na všech psacích potřebách.

Více zde

Reklamní papírové bloky

Firemní reklamní bloky s potiskem již od jednotek kusů. Reklamní firemní blok s Vaším logem na každé straně je nezbytnou součástí každé firemní prezentace a corporate identity.

Více zde

Reklamní stojánky na tužky

Stojánky na pera a psací potřeby s potiskem jsou oblíbeným dárkem a současně účinnou firemní prezentací. Stojánky na pera jsou skvělou kancelářskou potřebou na stůl k uložení vašich písemností a psacích potřeb. 

Více zde

Reklamní čepice s kšiltem

Kvalitní reklamní čepice s kšiltem pro děti, 5-ti panelová. Provedení dětské reklamní kšiltovky je v různých barvách.

Více zde

Reklamní dětská trička

Reklamní dětská trička jsou oblíbenými dárky pro ty nejmenší. Jsou vhodná na různé akce a soustředění a jsou velmi efektivní propagací vaší společnosti. 

Více zde

Reklamní reflexní batoh na šňůrky

Šňůrkový sportovní batoh je navržen tak, aby zvyšoval viditelnost ve tmě. Reflexní batoh je snadno použitelný během cyklistiky, pěší turistiky, procházek a mnoha dalších sportovních a volnočasových aktivit. 

Více zde

Reklamní plyšáci s tričkem určeným k potisku vaším logem

Pestrá nabídka plyšových hraček s potiskem, které jsou vhodné zejména pro děti. Naleznete zde oblíbené medvídky, soby, sněhuláky a jiné roztomilé figurky s možností potisku.

Více zde

V České republice je tento den ovšem velmi tradiční oslavou a snad v každém městě můžete najít nějakou formu veřejné oslavy. V tento den pořádají města, vesnice, firmy a jiné organizace různé zábavné, sportovní, vědomostní akce a soutěže pro rodiny s dětmi.

V případě, že Vás tyto reklamní dar pro děti zaujaly, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email: produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8