Publikováno

Adventní sladké kalendáře a cukrovinky

Adventní sladké kalendáře a cukrovinky

Adventní sladké kalendáře a cukrovinky s možností potisku

Adventní kalendáře jsou vhodným dárkem nejen pro děti, ale i pro obchodní partnery a klienty.

Adventní kalendáře jsou velmi oblíbeným artiklem jejiž obsahem nemusí být jen sladkosti a čokolády, ale přesto jsou adventní sladké kalendáře a cukrovinky  stále asi nejpopulárnější. Každým rokem se objevují na trhu nové typy a tvary. Obdarujte své obchodní partnery, zaměstnance, nebo klienty malou sladkou pozorností, nebo adventním kalendářem s vlastním potiskem. Vaše logo, slogan a přání k svátkům budou mít všichni na očích po celou dobu adventního času.

Čekání na Vánoce si většina z nás ráda zpříjemní s adventním kalendářem plným malých dobrot. Adventní kalendář se obvykle sestává z 24 očíslovaných okének nebo dveří. První adventní kalendář byl ručně vyroben v roce 1851 a jeho významem bylo spojení s křesťanským adventem. Úlohou adventního kalendáře je připomínat nadcházející svátky a jejich význam.

Adventní kalendáře  jsou v dnešní době dvourozměrné nebo trojrozměrné,  závěsné, nebo stojací. Mouhou být různých tvarů a velikostí. Vánoční cukrovinky s potiskem jsou rovněž krásným dárkem, který všem udělá radost.

Více a nejen vánočních sladkostí a kalendářů najdete na našem webu: reklamni-cukrovinky.cz

Prohlédněte si prezentaci plnou inspirace a zajímavých typů na  “Adventní sladké kalendáře a cukrovinky“.


Adventní kalendář Truck – Poutavá 3D reklama s možností vlastního potisku. Adventní kalendář ve tvaru nákladního automobilu, který upoutá pozornost a potěší chutnými čokoládkami Ritter SPORT.


V případě, že Vás tyto reklamní dárky zaujaly, neváhejte nás kontaktovat zde.

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email:produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8


Poptávka je první krok k úspěchu !