Výšivka / nášivka

Výšivka / nášivka

Výšivka / nášivka

Výšivka je technologie, která nabízí trvalé značení textilu a dalších podobných materiálů pomocí automatických vyšivacích strojů. Díky široké škále barevných odstínů vyšívacích nití je možné docílit přesné barevnosti log a motivů. Při realizaci výšivky je nutné brát v úvahu určité mantinely co do minimální velikosti písmen, nebo barevných ploch ( například výška a šíře písmen minimálně 3.0mm ).

Před započetím vyšívání se nejdříve musí zhotovit vyšívací software, který se ještě může doupravit při vzorování. Cena výšivky se liší od velikosti vyšívaného motivu až po zvolení vyšívacího způsobu. Někdy pokud jde o velký motiv s velkými jednobarevnými plochami, je možné využít našití barevné látky tzv. aplikací a tím se cena výšivky rapidně snižuje ( jehla na stroji nemusí vyšívat velkou jednobarevnou plochu ).

Výšivka / nášivka

Další možnosti výšivek jsou speciální nitě, které tvoří kovový, stříbrný nebo zlatý efekt. Samozřejmostí jsou i výšivky pomocí fosforových nití. Za zmínku jistě stojí například kombinovaná výšivka s flitry různých barev, lesku, tvaru a velikostí. V určitých konkrétních případech jde o jedinou vhodnou formu technologie brandingu ( pletené čepice, ponožky apod.).


Nášivka (etiketka)

Nášivku používáme na místech, která nejsou vhodná pro přímé strojní vyšívání. Důvodem může být sešití dvou materiálů (například kapsička, podšívky, výplň zimní bundy…) nebo se jedná o velké barevné plochy, které výrazně prodražují cenu.Pro podklad se vybírají nejrůznější textilní materiály v široké barevné škále. Takto vzniklá výšivka (etiketka) se nakonec přichytí po obvodovém rámečku. Vlastnosti výrobku jsou schodné jako u výšivky.

Nášivka může být opatřena ze zadní části „suchým“ zipem – například u vojenských uniforem.

V domácnosti se rozšířilo použití nášivek s dětským motivem na záplaty…


 Výšivka / nášivka


Výšivka / nášivka

Reklamní a pracovní textil pro firmy – vyrábíme, vyšíváme a potiskujeme


Dámské tričkoReklamní trika

Trika jsou klasický reklamní předmět vhodný pro různé druhy brandingu.


Polo tričkoPolo trika

Polo triko je elegantní reklamní dárek nebo oblečení pro zaměstnance.


čepice-kšiltovkyČepice kšiltovky

Reklamní čepice je velmi účinný reklamní dárek nebo pracovní oděv.

 


Poptávka