Potisk UV tiskem

Potisk UV tiskem

Potisk UV tiskem

UV tisk

Tisk UV vytvrzovanými inkousty na deskové materiály přináší nové možnosti při výrobě produktů pro reklamu a podporu prodeje.

UV technologií je možné tisknout na velmi atraktivní materiály, které je u nás navíc možné dále zpracovat na řezacím a gravírovacím stole do originálních tvarů. Díky těmto přednostem získáte reklamní výrobek, který upoutá Vaše potenciální zákazníky či obchodní partnery.

Potisk UV tiskem – (využití ultrafialového záření-více o UV zde-wiki)

Tato moderní technologie UV tisku umožňuje potisknout všechny rolové i deskové materiály. Vysoká přesnost a okamžité vytvrzování nabízí přesné barevné přechody, fotografickou reprodukci pleťových tónů a barev, gradaci pastelových tónů. Přítomnost bílého inkoustu umožňuje tisk na materiály jakékoliv barvy i na transparentní materiály.

Dají se tisknout např. velmi malé texty o velikosti 6 bodů nebo čárové kódy. Je možné tisknout i obaly, mapy či obchodní informační letáky. Fantazii se meze nekladou, můžete potisknout dveře, podhledy, sklo, kuchyňská dvířka, magnetky, prostě cokoliv, co je do tloušťky materiálu 4 cm a šíře 205 cm.


Potisk UV tiskem

Potisk UV tiskem

Nejrychlejší UV Potisk – tiskové stroje jsou schopny přímého UV tisku na válcové a kulaté předměty, jako jsou plastové láhve, láhve na vodu, skleněné láhve, lahvičky parfémů atp.

UV tisk (ultrafialový tisk) – je možné tisknout na  materiály, jako jsou plasty, dřevo, sklo, keramické dlaždice, kov, kůže, akryl, lékovky, vizitky aj., lze tisknout ve vysokém rozlišení , 3D nebo třeba reliéfní efekty.

Vybírat z velkého množství reklamních předmětů s vaším logem můžete na našem eshopu www.europegift.eu nebo na eshopu.firemni-reklama.cz


sítotisk Reklamní propisky a tužky

Propisky, nejlepší forma reklamy, která se neomrzí. V našem sortimentu naleznete výběr levnějších i luxusních reklamních propisek, včetně propisek s možností vlastního klipu nebo epoxy nálepky.

USB daryUV tisk

Naše společnost dodává originální USB flash disky, určené pro potisk logem. Naše USB flash disky slouží nejen jako mimořádně efektivní reklamní předmět pro firemní zákazníky, ale i jako moderní a praktické USB médium pro přenos a šíření vašich dat.

 

Poptávka