Reklamní flash disky

Reklamní flash disky

Reklamní flash disky - USB disky s potiskem

Originální USB flash disky ve Vašem  tvaru a designu

Reklamní flash disky – Reklamní USB disky – s vlastním logem jsou stále jedním z nejoblíbenějších firemních dárků. Reklamní flah disky jsou přesným marketingovým nástrojem, který vám může přinést výsledky, které očekáváte. Proč si tedy vybrat USB disky jako nosič reklamy?

Vnímaná hodnota zařízení okamžitě získá bonusové body pro vaše cílové publikum. USB flash disky dodáváme ve standardu USB 2.0 a nově i ve vysokorychlostním USB 3.0. USB nové generace (USB 3.0), mají kapacitu od  8GB – až do 128GB. USB 3.0 flash disky dosahují až desetinásobných přenosových rychlostí oproti předchozí generaci a jsou v současnosti velmi atraktivním firemním dárkem.

Originální USB flash disky ve Vašem  tvaru a designu – NOVĚ I S VYSOKORYCHLOSTNÍM ROZHRANÍM USB 3.0! Výroba flash disků na zakázku. Na základě Vaší představy a dodaných podkladů, Vám vytvoříme grafický návrh, podle kterého USB vyrobíme. Flash disky vám dodáme v krabičkách podle  vašeho výběru – více zde

Reklamní flash disky

Na našem eshopu www.europegift.eu. naleznete rozsáhlý sortiment z kategorie technologie a mobilita. Naleznete zde reklamní USB flash disky, powerbanky, nabíječky, sluchátka a mnoho jiných reklamních předmětů, které jsou vhodné jako příslušenství k PC, mobilům i tabletům. Reklamní powerbanka nebo reklamní USB Flash disk s vaším logem bude krásným i praktickým dárkem pro vaše obchodní partnery.

Využijte on-line kalkulátor potisku,

který Vám nabídne dostupné možnosti potisku a použijte automatickou 3D vizualizaci loga a online editor potisku. Tyto moderní nástroje Vám ušetří čas a upřesní vaši představu o tom, jak bude vámi vybraný reklamní předmět vypadat ve finální podobě i s vaším logem, nebo potiskem.

USB s vytištěným logem nebo zprávou je skvělý dárek a jehož hodnota, viditelnost a praktičnost zajistí, že vaše cílové publikum na vaši značku nezapomene. Vyrobíme vám reklamní USB flash disk s vaší značkou, nebo logem i na zakázku. Máte možnost vybírat USB ve standardních tvarech, luxusní a designové USB, nebo třeba originální USB flash disky ve vlastním tvaru, zpracované klientovi přímo na míru.

USB flash disky mohou být vyrobené z různých materiálů (kovové, plastové, dřevěné, kožené, PVC, silikonové, skleněné, atd.)

Zajistíme Vám kvalitní potisk – tampontisk, gravírování laserem, ražbu, plnobarevný potisk. Zajistíme i nahrání Vašich firemních dat.

Reklamní flash disky – Velký výběr modelů a zakázková výroba.

Naše originální produkty si kladou za cíl vylepšit firemní image s vaším logem a vysoce kvalitním potiskem.