Expres servis reklamni dary

Expres servis reklamni dary a reklamní předměty

Expres servis reklamní dary včetně potisku

Expresní servis a dodání reklamního zboží včetně potisku
V rámci služby expresní servis reklamní předměty a reklamních dárků poskytujeme i možnost dodání předmětů včetně brandingu během několika dní, počítejte cca 2-4 dny. Zboží dodáme do Vaší kanceláře nebo na Vaší akci, která se může kontakt v ČR nebo jiné evropské zemi.

Sortiment výrobků, které je možné dodat expres včetně brandingu je velmi široký. Od propisek, přes hrnečky, termohrnky a bloky.

Pokud chcete dodat pouze reklamní předměty bez potisku, jsme schopni zajistit dodávku předmětů do 24 hodin, při objednání do 12 hod. předchozího dne. Skladové zásoby a dostupné reklamní předměty pro expres servis reklamni dary, můžete najit zde

www.expresdary.cz (dodání do 24 hodin)
www.expres-dárky.cz (dodání do 48 hodin)

Podle typu výrobku je i omezené množství reklamních předmětů s potiskem, tak abychom dokázali zakázku v požadované termínu doručit.

Jak tedy služba garantované dodání expres 3D reklamních předmětů včetně brandingu funguje?

Z našeho katalogu viewer.xdcollection.com a pokud je dostatečné množství produktů na skladě, tak Vám potvrdíme, že expresní dodávka reklamních předmětů je možná.

Expresní dodávka reklamních předmětů je realizovaná podle možností během 5 -7 pracovních dní včetně dodání na adresu určenou zákazníkem.

Expresní dodání reklamních předmětů je výhodné především pro menší množství výrobků do cca 500 kusů s graficky nenáročným potiskem.

Službu expres dodání reklamních darů ocení především pořadatelé eventů, obchodních setkání nebo konferencí. Je vhodné tímto způsobem upozornit na maximální aktuálnost určité události nebo úspěchu, který chce zadavatel zdůraznit.

Na příjemce rychle vyrobený a dodaný reklamní předmět, dárek určitě velmi zapůsobí a zdůrazní tak důležitost akce nebo dodavatele.

Neváhejte a zajistěte pro své zakazníky, partnery a kolegy nejrychlejší a nejkvalitnější služby v oblasti 3D reklamy.

Expres servis reklamní dary – včetně potisku