Vánoce 2018

Vánoce 2018

Vánoce 2018 – Tipy na vánoce

Vánoce 2018

 

Vánoční reklamní dárky  dělají Vaše klienty spokojenými, jelikož jim dáváte najevo, že Vám na nich záleží a rovněž na Vaší spolupráci. Sdělují zprávu Vaší společnosti a reprezentují ji, ať už jde o tvorbu, zábavu, nebo produktivitu.Samozřejmě, že všichni máme propagační dárky, které nám někteří naši partneři v minulosti poskytovali a stále je používáme. Obvykle se jedná o každodenní produkty jako reklamní hrnek, oblečení,  pero nebo jednoduchý reklamní zapalovač s potiskem.

Máme zde pro Vás inspiraci a nápady, které Vám pomohou vybrat vhodné dárky, tak aby jste vynikli a Váš dárek s potiskem zůstal dlouho v paměti příjemce.

Prohlédněte si nové vánoční katalogy a v klidu vybírejte z široké nabídky. Napište nám, co Vás zaujalo, nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky. Rádi Vám připravíme kalkulaci odpovídající Vašim požadavkům.

 


 

Zimní katalog reklamních darů 2018

 

 

 

Na této stránce jsou katalogy reklamních a dárkových předmětů, které sledují aktuální novinky a trendy a pomohou Vám se orientovat v pestrém výběru vhodných firemních dárků a jiných propagačních materiálů. (najdete zde katalogy propisek, kalendářů, deštníků,..atp.  ) Katalogy jsou k dispozici jako listovací katalogy ve virtuální podobě. V případě, že by jste měli zájem si katalogy stáhnout ve formátu pdf, stačí nám napsat krátkou zprávu na e-mail a zašleme Vám odkaz ke stažení.

Klienti, kteří by měli zájem o výběr zboží z tištěného katalogu, nás mohou rovněž kontaktovat a katalogy si mohou objednat. Ochotně Vám tištěné katalogy zašleme.

Další katalogy:

Reklamní jednoproduktové katalogy:

Poptávka