Vánoční reklamní předměty

 Vánoční reklamní předmětyVánoční taštičky na nákupy i dárky

Papírové nebo látkové vánoční taštičky Naše vánoční taštičky mohou být vkusným obalem na Vaše reklamní dárky a nebo se samy mohou dárkem stát. Hledáte zajímavé reklamní předměty? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky.

 

 

Poptat produkt

 


vanocni_dareck

Vánoční dárečky a hračky

Vánoční dárečky a hračky Darujte svým klientům či obchodním partnerům na vánoce ten správný dárek, který potěší a zaujme. Na výběr máte z veliké škály různých plyšáků, hraček a jiných propagačních předmětů s vánoční tematikou. Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku. Rádi Vám připravíme kalkulaci odpovídající přesně podle Vašich požadavků.

 

 

Poptat produkt

 


vanocni_doplnky

Vánoční doplňky do kuchyně a jiné

Doplňky s vánoční tématikou – vánoční doplňky do kuchyně Doplňky pro přípravu pokrmů a servírování s vánoční tématikou. Vánoční doplňky do kuchyně jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Nabízíme velmi široký sortiment od vykrajovátek, přes podtácky, až k značkám na skleničku. Všechny naše doplňky a předměty lze využít jako velmi originální a dokonalé propagační zboží pro Vaši firmu.

 

Poptat produkt

 


 vanocni_dekoraceVánoční dekorace na stůl

Vánoční dekorace Ozdobičky na stromek i na stůl jsou ideálním a velmi účinným propagačním zbožím pro velké i malé firmy. Nechte si třeba na svítící stromeček natisknou logo Vaší firmy. Vždyť ozdobený stromeček má doma každý, tak proč jej neoživit novými a moderními ozdobami?

Poptat produkt

 


svicinek_ve_tvaru_hvezdy

Vánoční svíčky s různými motivy

Vánoční svíčky Svíčky a svícínky s vánočními motivy. V době vánoc si každý může dovolit být lehce sentimentální. Naše svícínky a svíčky všech tvarů a velikostí dokáží ozdobit každou domácnost,ale i kancelář. Nenechte nic náhodě a objednejte si pro Vaši firmu doplňky s vánoční tématikou. Na výrobky se dá tisknou, či jinak umístit firemní logo.

 Poptat produkt

Vánoční reklamní předměty ⇑ 


vanocni_psaci_potreby

Vánoční psací a kancelářské potřeby

Vánoční psací a kancelářské potřeby Propisky, tužky, bloky nebo klipy s vánočními motivy, to vše a mnoho dalšího Vám může nabídnout pro zútulnění kanceláře. I v době svátků musí člověk občas zajít do práce, tak proč si ty dny nezpříjemnit psaním perem se sobem. Vánoční psací a kancelářské potřeby jsou ideálním propagačním dárkem nejen pro Vaši firmu.

Poptat produkt

 


vanocni_deka

Vánoční deky a přikrývky

Vánoční deky Deky a přikrývky s vánočními motivy. Čas vánoční bývá velmi často chladný. Zachumlejte se do hebkých dek s vánoční tématikou a užívejte si sledování pohádek v televizi. Nechte si na deku vyšít logo Vaší firmy a využijte jej jako originální a moderní propagační předmět. Deky a přikrývky nabízíme v nejrůznějších velikostech a tvarech.

Poptat produkt

 


vanocni_hrnecek

Vánoční hrnečky

Vánoční hrnečky Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. Příklady hrnků s vánočním motivem, sady hrnečků.

Poptat produkt

 


vanocni_tasticky

Papírové nebo látkové vánoční taštičky

Naše vánoční taštičky mohou být vkusným obalem na Vaše reklamní dárky a nebo se samy mohou dárkem stát.

Poptat produkt

 

 

 

Vánoční reklamní předměty ⇑

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.