Reklamní hrnky , hrnečky a nápojové sady

Reklamní hrnky, hrnečky a plastové kelímky

Hrnky a hrnečky jako propagační předměty

reklamní hrnkyReklamní hrnky - Hrneček je dárek, který vždy potěší.  Nabízíme hrnky různých barev, velikostí a tvarů s potiskem dle Vašeho přání. Minimální odběry jsou již od 50 ks. Rovněž jsou k dispozici čajové konvičky, plastové hrnky, kelímky, barevné sklenice, keramické hrnky s plochou na vybarvení, sady hrnků a podšálků, podšálky, termohrnky, hrnky se silikonem, skleněné hrnky, nebo hrnečky upravené pro sublimaci. Kovové hrnky,hliníkové hrnky,thermohrnky, hrnky z nerezoceli s karabinou.

Reklamní hrnky

Různé barvy a různá provedení vše vhodné pro branding a propagaci!

 


Reklamní hrnky

hrnek_se_lzickou_v_krabicce vanocni_termohrnekhrnky sada_hrnecku_se_santou


vanocni_dotisk_loga Vánoční hrnečky

Reklamní vánoční hrnky - Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. K dispozici je mnoho hrnků s vánočním motivem, sady hrnečků a dárková balení.

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Kovový hrnek s karabinou

Hrnek z nerezové oceli s barevnou karabinou. Objem 200 ml. Barvy karabiny jsou žlutá, červená, zelená, modrá, nebo černá. Rozměr výrobku 70×80 mm.

Jezdíte rádi kempovat, ale nemáte na to moc čas? Pořiďte si aspoň hrneček, který Vám ty skvělé okamžiky připomene. Tento hrneček je nejen zajímavý svým provedením, ale i praktičností. Vyrazili jste do přírody a hrneček už se nevejde do Vašeho přeplněného batohu? Připněte si kovový hrnek s karabinou na pásek a hurá do hor.

Na hrnek lze aplikovat laser, nebo výpal. Tak ze svého hrnku rázem uděláte reklamní propagační předmět pro Vaši firmu.

Poptat produkt


Hrnky a hrnečky jako propagační předměty

Reklamní skleněný hrnek

Reklamní skleněný hrnek Hrnek z matného skla s možností potisku V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem. Vybírat můžete například z katalogu nejrůznějších hrnečků zde a zde. Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje. Reklamní skleněný hrnek si můžete potisknout.

V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem.

Vybírat můžete například z katalogu nejrůznějších hrnečků zde a zde.

Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje.

Reklamní skleněný hrnek si můžete nechat buď potisknout nebo pískovat.

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Reklamní termohrnky

Reklamní termohrnky klasický, avšak stále velmi oblíbený reklamní dárek, který potěší a zahřeje nejen v zimních měsících. V našem sortimentu naleznete celou řadu designových, odolných a kvalitních termohrnečků, které dozajista naleznou své využití nejen na cesty, ale i kanceláři a v domácnosti. Vybírat lze z mnoha barev, velikostech, tvarech a provedeních. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo.

Vybírat lze z mnoha barev, velikostí, tvarů a provedení. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo, nebo jakékoliv jiné sdělení formou laserového gravírování, sítotisku či tamponového potisku, a to vždy v závislosti na použitém materiálu hrnečku.

Poptat produkt

Související předměty a vhodné reklamní dárky: Podobně jako termohrnky jsou velmi oblíbené a účelné Termosky s brandingem a reklamní sportovní láhve - více zde


Reklamní hrnky

Reklamní hrnek

Reklamní hrnek -  klasický a stále oblíbený reklamní dárek, který vždy potěší. V našem sortimentu naleznete celou řadu hrnečků v různých provedeních, barevných variacích a typech. Od velkých hrnečků na čaj, elegantní šálky na kávu až po luxusní sady s konvičkami a cukřenkami. Reklamní hrnky je možné opatřit výpalem, pískováním či sublimací, přičemž tyto tiskové technologie zaručují barevnou stálost.

Hrnečky je možné objednávat již od 24 ks s vlastní grafikou.

Většina hrnků je vhodná do myčky, a to i v případě dekorování.U většiny předmětů je součástí balení bílá lepenková krabice.

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Hranatý reklamní hrnek

Hranatý reklamní hrnek Hrneček se čtvercovým profilem a bílým vnitřkem. Druh tisku: výpal. Možnosti tisku: jednobarevně, nebo plnobarevně. Minimální odběrové množství: 50 ks. Objem 0,25l. Máte rádi netradiční věci? Tento speciální hrnek s čtvercovým profilem zaujme na první pohled. Jeho bílý vnitřek zdůrazní modrou barvu hrnku zvenčí.

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Levný reklamní hrnek

Levné reklamní hrnky - Menší  i větší  hrnky . Mnoho hrnečků vyrábíme v několika barevných provedeních a to ve žluté, oranžové, modré a zelené. Na hrneček se dá aplikovat výpalový obtisk. Minimální odběrové množství je 50 kusů. Pokud hledáte jiný, než klasický hrneček, tak tyto levné reklamní hrnky jsou skvělou alternativou.

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Hrnky a skleničky - Plastové kelímky - krabičky na hrnky
Vyberte si online!!! S potiskem i bez potisku!!

Reklamní hrnky - online - zde

Poptat produkt

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.