Reklamní hrnky, hrnečky a plastové kelímky

Hrnky a hrnečky jako propagační předměty

reklamní hrnkyReklamní hrnky - Hrneček je dárek, který vždy potěší.  Nabízíme hrnky různých barev, velikostí a tvarů s potiskem dle Vašeho přání. Minimální odběry jsou již od 50 ks.

Rovněž jsou k dispozici čajové konvičky, plastové hrnky, kelímky, barevné sklenice, keramické hrnky s plochou na vybarvení, sady hrnků a podšálků, podšálky, termohrnky, hrnky se silikonem, skleněné hrnky, nebo hrnečky upravené pro sublimaci. Kovové hrnky,hliníkové hrnky,thermohrnky, hrnky z nerezoceli s karabinou.

Reklamní hrnky⇓

 

Různé barvy a různá provedení vše vhodné pro branding a propagaci!


Reklamní hrnky

hrnek_se_lzickou_v_krabicce vanocni_termohrnekhrnky sada_hrnecku_se_santouvanocni_dotisk_loga


 Vánoční hrnečky

Reklamní vánoční hrnky - Hrneček s reklamním potiskem je dárek, který vždy potěší a je také praktický – obdarovaný ho zpravidla využije každý den. Možností jak udělat radost svým klientům i obchodním partnerům v období vánočních svátků je veliká spousta a jednou z kategorií jsou také pěkné vánoční hrnečky. K dispozici je mnoho hrnků s vánočním motivem, sady hrnečků a dárková balení.

Poptat produkt


  • Reklamní hrnky

Kovový hrnek s karabinou

Hrnek z nerezové oceli s barevnou karabinou. Objem 200 ml. Barvy karabiny jsou žlutá, červená, zelená, modrá, nebo černá. Rozměr výrobku 70×80 mm.

Jezdíte rádi kempovat, ale nemáte na to moc čas? Pořiďte si aspoň hrneček, který Vám ty skvělé okamžiky připomene. Tento hrneček je nejen zajímavý svým provedením, ale i praktičností. Vyrazili jste do přírody a hrneček už se nevejde do Vašeho přeplněného batohu? Připněte si kovový hrnek s karabinou na pásek a hurá do hor.

Na hrnek lze aplikovat laser, nebo výpal. Tak ze svého hrnku rázem uděláte reklamní propagační předmět pro Vaši firmu.

Poptat produkt


  • Hrnky a hrnečky jako propagační předměty

Reklamní skleněný hrnek

Reklamní skleněný hrnek Hrnek z matného skla s možností potisku V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem. Vybírat můžete například z katalogu nejrůznějších hrnečků zde a zde. Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje. Reklamní skleněný hrnek si můžete potisknout.

V naší nabídce naleznete širokou škálu reklamních hrnků určených k propagačním účelům firem.

Vybírat můžete například z katalogu nejrůznějších hrnečků zde a zde.

Hrnek, i když dnes již tradiční propagační dárek, je stále žádaným a ceněným dárkovým předmětem a účinným nástrojem podpory prodeje.

Reklamní skleněný hrnek si můžete nechat buď potisknout nebo pískovat.

Poptat produkt


  • Reklamní hrnky

Reklamní termohrnky

Reklamní termohrnky klasický, avšak stále velmi oblíbený reklamní dárek, který potěší a zahřeje nejen v zimních měsících. V našem sortimentu naleznete celou řadu designových, odolných a kvalitních termohrnečků, které dozajista naleznou své využití nejen na cesty, ale i kanceláři a v domácnosti. Vybírat lze z mnoha barev, velikostech, tvarech a provedeních. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo.

Vybírat lze z mnoha barev, velikostí, tvarů a provedení. Na reklamní termohrnky lze umístit firemní logo, nebo jakékoliv jiné sdělení formou laserového gravírování, sítotisku či tamponového potisku, a to vždy v závislosti na použitém materiálu hrnečku.

Poptat produkt

 

Související předměty a vhodné reklamní dárky: Podobně jako termohrnky jsou velmi oblíbené a účelné Termosky s brandingem a reklamní sportovní láhve..více zde..>>


  • Reklamní hrnky

Reklamní hrnek

Reklamní hrnek -  klasický a stále oblíbený reklamní dárek, který vždy potěší. V našem sortimentu naleznete celou řadu hrnečků v různých provedeních, barevných variacích a typech. Od velkých hrnečků na čaj, elegantní šálky na kávu až po luxusní sady s konvičkami a cukřenkami. Reklamní hrnky je možné opatřit výpalem, pískováním či sublimací, přičemž tyto tiskové technologie zaručují barevnou stálost.

Hrnečky je možné objednávat již od 24 ks s vlastní grafikou.

Většina hrnků je vhodná do myčky, a to i v případě dekorování.U většiny předmětů je součástí balení bílá lepenková krabice.

Poptat produkt

 


Reklamní hrnky

Hranatý reklamní hrnek

Hranatý reklamní hrnek Hrneček se čtvercovým profilem a bílým vnitřkem. Druh tisku: výpal. Možnosti tisku: jednobarevně, nebo plnobarevně. Minimální odběrové množství: 50 ks. Objem 0,25l. Máte rádi netradiční věci? Tento speciální hrnek s čtvercovým profilem zaujme na první pohled. Jeho bílý vnitřek zdůrazní modrou barvu hrnku z venčí.

 

Poptat produkt


Reklamní hrnky

Levný reklamní hrnek

Levné reklamní hrnky - Menší  i větší  hrnky . Mnoho hrnečků vyrábíme v několika barevných provedeních a to ve žluté, oranžové, modré a zelené. Na hrneček se dá aplikovat výpalový obtisk. Minimální odběrové množství je 50 kusů. Pokud hledáte jiný, než klasický hrneček, tak tyto levné reklamní hrnky jsou skvělou alternativou.

 

Poptat produkt


  • Reklamní hrnky
Hrnky a skleničky - Plastové kelímky - krabičky na hrnky
Vyberte si online!!! S potiskem i bez potisku!!

 

Reklamní hrnky

Poptat produkt

Gastro předmětů
25400
Spokojených zákazníků
55
Hodin zkušeností
100
Uspořeno Kč
39588

Poptávka je první krok k úspěchu.