Publikováno

Drobnosti s potiskem – Reklamní PVC přívěsky na míru

drobnosti s potiskem

Reklamní PVC přívěsky na míru – drobnosti s potiskem

Promo PVC přívěsky na míru ve vlastním tvaru – drobnosti s brandigem

Propagační PVC přívěsky, drobnosti s potiskem, na míru jsou oblíbeným reklamním předmětem, který se hodí  i jako upomínkový předmět na oblíbenou destinaci, na akci, veletrh, nebo na jinou příležitost. PVC přívěsky jsou i velmi vhodnou firemní drobností, kterou bude mít klient, nebo obchodní partner stále na očích a po ruce.2D, nebo 3D přívěsek na klíče je vyroben z měkkého PVC a  může být vícebarevný a mít jakýkoli tvar.

PVC přívěsky na míru, drobnosti s potiskem, jsou vyrobeny ze 100% ekologických, měkkých PVC materiálů, které jsou netoxické.

Jsou k dispozici v dsignu 2D a 3D , velikost přívěsku je volitelná od 20 do 99 mm. Dle požadavku klienta.
PVC přívěsky na klíče jsou odolné proti běžnému mechanickému opotřebení,  Vaše logo a motiv jsou vysoce detailní.  Barevná škála možností je pestrá a barvy jsou jasné.

Reklamní PVC přívěsky nebo drobnosti s potiskem, můžete využít nejen jako přívěsek na klíče, ale i jako označení třeba na batůžek.

 


PVC PŘÍVĚSKY NA KLÍČE, nebo visačky na zavazadla z PVC jsou lehké, ohebné, originální, a odolné. 100% netoxické materiály, šetrné k životnímu prostředí. Jsou to kvalitní, moderní a elegantní reklamní předměty, které mohou prezentovat Vaší značku, službu nebo produktu. Možnost individuálních tvarů.

V případě, že Vás tento reklamní dar zaujal, neváhejte nás kontaktovat zde.

Zde najdete mnoho reklamních drobností

Nebo na Tel.: +420 225 341 300. Email:produkce@societe.cz

Société s.r.o., Pod Labuťkou 1421/32, Praha 8