eko-reklama

Eko reklama

Posted
eko reklama

Eko reklama a životní prostředí

Reklama a reklamní dary , které jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

Eko reklama
Eko produkty v reklamě

V poslední době  se klade velký důraz na výrobu produktů ekologicky šetrným způsobem. Většina  výrobců se již zabývá kvalitní eko-reklamou a snaží se tak maximálně podporovat péči o životní prostředí.

Mnoho materiálů zejména u textilních výrobků využívaných v reklamě dnes nahrazují polyestery, které jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů a jsou ohleduplné k  životnímu prostředí.  také jsou odolné i vůči plísním, rychle schnou a nepodléhají rychlému opotřebení a poškození. ( pro inspiraci navštivte naše stránky -Reklamního textilu – http://www.textil-pro-firmy.cz/)

Barvy pro tisk jsou každým rokem kvalitnější a mnoho z nich je  ředitelných vodou a tudíž po určitém čase samorozložitelných. Tyto barvy jsou také maximalné šetrné k životnímu prostředí.

Reklama se dnes celkově snaží, aby co nejvíce šetřila  životní prostředí.

Eko reklama

Celý svět se dnes zabývá ekologicky šetrnými výrobky. Eko jsou nejen nákupní tašky, ale potraviny, kosmetika, oblečení, auta, hračky, tužky, obaly na potraviny, vybavení kanceláří a jiný sortiment. Zástupci mnoha firem a podniků si uvědomují, že “chovat se ekologicky”, je součástí modního trendu dnešní doby, který si zaslouží své ocenění. Reklamní dary a předměty, které jsou ekologické prezentují Vaší společnost jako spolehlivou a bezpečnou. Stále více firem staví svou image na zodpovědnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a přírodě.

Nejlepší inspirací je inspirace čerpaná z bohatství přírody.


eko produkty

Eko reklama

Papírové EKO -tašky

 

 

 

 

S Vaším logem – v rozměrech / možnost i jiných rozměrů/

Eko papírové tašky 28x13x36 cm
Eko papírové tašky 26x14x30 cm
Eko papírové tašky 22x11x29 cm
Eko papírové tašky18x9x28 cm

Související produkty

Papírové tašky

Eko reklama

 


Plant-a-tree-Pen

Recyklovatelné propagační pero s Vaším logem, jedná se o reklamní pera s osivem, k dispozici jsou různé vzory,tvary a barvy.

Velikost: cca 14,50 cm. 

Materiál: biologicky odbouratelný plast a  papír

Tisk: tampon

 

Plant-a-tree-Pen
Eko reklama

Plant_A_Tree_Pen

 

 


Související produkty

Zápisník z recyklovaného papíru s potiskem